Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa SAFRANE
Autor Wiadomość
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2009-01-10, 17:34    

Jajeczko Jezyk sprawdzam czy żyjesz Wesoly Rotfl
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 17:34    

żyje a ty co powiesz o tym koreańskmi nissanie
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2009-01-10, 17:35    

Mnie się tam podoba, nie pogniewałbym się jakby ktoś mi takie cacko kupił, chociaż powiem szczerze, że bardzo mi się podoba Citroen C-Crosser bliźniak Mitsubishi Outlander, silnik ma francuski a reszta to mitsubishi Wesoly i tylko 120 tyś. zł. Jak dobrze pamiętam silnik 2.2 HDI i jakieś 160KM Wesoly
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 17:35    

Nissan ogólnie jest spoko, ma porządne samochody
tylko słabo u nissana ze stylistyką Renault tu górą.

a teraz robi niezłe promocje
"Nissan 350Z + Micra gratis"
http://www.v10.pl/Nissan,...onie,24922.html

przed sylwestrem Nissan dorzucał także Micrę do Nissana Pathfindera 4x4,

http://www.nissan-pathfinder.pl/
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-10, 17:35    

Heniu zgodze się z Tobą w każdym słowie obrzydliwy samochód fuj fuj. Gdyby nie logo pomyślałbym że to jakaś kia. Daj Boże żeby tego w Europie nie sprzedawali.
Odnośnie tych komentarzy z onetu. Niemieckie i Japońskie może i się nie psują ale po co mi taki samochód. Pamiętam jak jeszcze miałem R5 w której właściwie nic nie działało a bez 5litrowego baniaka wody się nigdzie nie ruszałem. Każda podróż była cudowna i co ciekawe nigdy mnie nie zawiodła zawsze mnie dowiozła i psuła się w taki sposób jaki oczekiwałem. Oczywiście wszystko można było naprawić młotkiem i przecinakiem. Właśnie za to uwielbiam tą markę. Im bardziej robią skomplikowane silniki tym mniej one się psują.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-11, 17:36    

Właśnie to jest wyższość francuzów nad niemcami - prawie nic nie będzie działać, ale na miejsce dowiozą.
A u niemca, głupia byle pierdoła i silnik się zatrzymuje - potwierdzone.
Kolega ma Forda Galaxy, oczywiście Ghia czyli full wypas. Wracają w zeszły weekend z nartek brakło mu płynu do spryskiwaczy, więc komputer się o to upomniał jakimś niemieckim sprechnięciem i napisem STOP. Niestety, komputer był oburzony zignorowaniem jego komunikatu, więc po kilku minutach nagle wyłączył silnik.
Oczywiście koreczek na zakopiance zrobił się od razu, do tego doszedł stres (co się stało?).
Na szczęście gość z wezwanej pomocy drogowej był na tyle inteligentny, że uzupełnił płyn i można było kontynuować jazdę.
A więc szkopy uznały, że płyn do spryskiwaczy jest niezbędny do prawidłowej pracy samochodu.
Ufff, dobrze, że moja Safranka bez klimy i ABS jeszcze jeździ.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-11, 17:36    

normalnie nie jestem w stanie zrozumieć jak takie gówniane auto was jara przeciesz zaprzeczacie samym sobie cytuje niepowtarzalność ,orginalność luksus za przyzwoite pieniądze ,sylwetka przeciesz to badziewie jadąc po drodze wogule się nie będzie wyrużniało pomyślą może to kja może hyunday , może nissan ,może deu jak tak dalej pujdzie to się zapiszę do klubu trabant oni napewno cenią orginalność rozumiem że trzeba iść z duchem czasu ale nie mając za wzór takie łajno pozdrawiam was Wesoly Wesoly Wesoly
 
 
czerczil 
Użytkownik


Safrane ph: II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20V
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 34
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2009-01-11, 17:37    

Ten nowy Safrane ma taką karoserię podobno dlatego że na rynek na który jest skierowany nie można wypuszczać zbyt nowatorskich pomysłów - konserwatywni odbiorcy. Wydaje mi się że po Avantamie i Vel Satisie Renault ostrożniej podchodzi do wizjonerskich rozwiązań. Autka te dla mnie są bardzo ciekawymi konstrukcjami ale niestety za wcześnie wprowadzonymi do produkcji. Teraz nawet nowe Megane nie szokuje wyglądem. Współpraca z Nissanem i produkcja w Korei to cięcie kosztów i tyle. Auto takie sobie z zewnątrz ale wnętrze mnie osobiście się podoba - jak zawsze to kwestia gustu, a o gustach ponoć się nie rozmawia Mruga
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2009-01-11, 17:37    

henry71 napisał/a:
normalnie nie jestem w stanie zrozumieć jak takie gówniane auto was jara przeciesz zaprzeczacie samym sobie cytuje niepowtarzalność ,orginalność luksus za przyzwoite pieniądze ,sylwetka przeciesz to badziewie jadąc po drodze wogule się nie będzie wyrużniało



No cóż nie wiem czy zauważyłeś ale Safrane też się nie wyróżnia i ja sobie to właśnie chwalę. Nie ma jak komfort w anonimowej budzie. Faktem jest że to nowe Safrane jest takie azjatyckie
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 17:38    

Nowa też się nie wyróżnia powiedziałbym że nawet znika w tłumie innych koreańskich limuzyn, ja chyba nie tego bym oczekiwał.

Zastanawiam się nad pewnym eksperymentem, wydrukuje zdjęcie z zasłoniętym logo i popytam się znajomych co to za marka ciekaw jestem jak wiele odpowiedzi będzie wskazywało na koreańskie auto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11