Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa SAFRANE
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-27, 16:28    Nowa SAFRANE

Witam!

Ostatnio żeglując sobie po necie napotkałem zdjęcia (przypuszczam, że dopiero ze studia graficznego) nowej Safrane i postanowiłem się nimi podzielić.

Mi się osobiście nie bardzo podoba, ale to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje.






 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2008-08-27, 16:28    

Hehe miałem zrobić to samo.
Jeśli chodzi o auto to jest dość ładne choć z przodu za bardzo mi przypomina ostatniego forda scorpio
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-27, 16:28    

ojjjjjjjjjj taaaaaaaaaaakkkkkk to coś dla kobiety Rufus cho***a dzięki wiesz co przez Ciebie nie zasne teraz! ja chce miec to cudo!!! Bieniu kupuj mi!!!! albo chłopaki zrzuta na prezent ślubny dla Lenki i na zamówienie specjalne prosze mi go sprowadzić w białej wstążce z wielką kokardą Wesoly ))))
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-08-27, 16:29    

Zanim pierwsza szafa wyjedzie z taśmy to trochę czasu minie więc Panowie zrzuta na prezent,,,,
a ja się cieszę stanem wolnym Wesoly
 
 
ARCHEOLOG 
Forumowicz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Wiek: 46
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 97
Skąd: bd
Wysłany: 2008-08-28, 16:29    

No niestety - ten prezent trzeba będzie z Korei sprowadzać Zly Zly
Oto cytat z serwisu motoryzacyjnego:
„Renault postanowił jednak wskrzesić do życia nazwę, która fanom maki kojarzy się jednoznacznie z komfortem. Już niedługo na rynku pojawi się zupełnie nowe renault safrane. Nie spotkamy jednak tego auta ani w Polsce, ani nawet we Francji. Samochód powstał przy współpracy z Samsungiem (podobnie jak np. koleos) z myślą o rynkach azjatyckich. Auto produkowane będzie w południowej Korei i występować ma jedynie w wersji z silnikiem V6 i automatyczną skrzynią biegów. Ceny auta nie są jeszcze znane. Póki co, nic nie wskazuje również na to, by nowa safrane trafiła do Europy.” Smutny Smutny Smutny Smutny Smutny
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-08-28, 16:29    

Lena, jeżeli chodzi o prezent to czy samochodzik ma być składany w białych rękawiczkach ? Wesoly

Apropos pojazdu to troszkę mi się nie podoba ta trójkątna szybka za tylnymi drzwiami do złudzenia przypomina nowe paski w ogóle cała kabina z zewnątrz tak jakby zrobiona pod passata. Ogólnie rzecz biorąc nie obraziłbym się jak by mi ktoś taką sztukę sprezentował.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
ARCHEOLOG 
Forumowicz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Wiek: 46
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 97
Skąd: bd
Wysłany: 2008-08-28, 16:29    

Może i przypomina "paska" ale tak naprawdę to płyta podłogowa i silniki to czysty nissan maxima, a mnie osobiście bardziej przypomina koreańskie toczydełka.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 16:30    

Popatrzcie tylko na tył tego auta... nie wiem jak wam ale mi do złudzenia przypomina daewoo nubirę..
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 16:30    

ejjjjjjjj no ale w środku można szaleć! a komfort najważniejszy!!!! chce i już! nie wykręcać mi się!!! a ty kochanie żadnego stanu wolnego nie masz już od dawna ha ha ha, więc co za różnica? Goli może być składany w białych rękawiczkach Wesoly ))) mi tam sie wnętrze najbardziej podoba bo z reszty i tak nie bede korzystać Wesoly achhhhhh no to chłpaki tak przez 2 lata uzbieracie na niego prawda? heh cudowni jesteście, wiedziałam...
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 16:31    

No to Panowie - nie zostało nam nic innego, jak już rozpocząć zrzutę na prezencik dla Leny. Mruga
Oj, Bieniu - trafiłeś na strasznie wymagającą kobietę - trzymaj się z dala od pantofla ! Hyhy

Niestety autko nie doczeka się sprzedaży Europejskiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14