Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Renault Safrane 1999r 2.0 automat - Sosnowiec
Autor Wiadomość
kamilq05
Obserwator

Safrane ph: Mazda MPV
Rocznik: 2004
Pojemność: 2.0
Wersja wyposażenia: brak
Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2015-05-14, 00:20    Renault Safrane 1999r 2.0 automat - Sosnowiec

Witam. Krótko i na temat. Poszukuję swojego pierwszego autka. Nie mam sprecyzowanych wymagań, ale u mnie w rodzinie zawsze królowały większe samochody, to też z przyzwyczajenia nie szukam jakichś maluchów. Safrane w sumie od zawsze mi się podobało, a akurat pojawił się świeżak. Gdyby ktoś miał po drodze, albo chociaż niezbyt daleko, to bardzo prosiłbym o obejrzenie tego egzemplarza. Można liczyć na odwdzięczenie. Ja z Lublina mam "trochę" daleko żeby tylko pojechać i obejrzeć, a w przypadku Safranek nie można wybrzydzać, że jeśli nie ten to inny. Trochę obawiam się automatycznej skrzyni, ale w sumie raz się żyje. Jeśli ktoś miałby coś dobrego, a tym bardziej coś złego do powiedzenia na temat tej skrzyni to bardzo proszę o podzielenie się spostrzeżeniami. Ogólnie jak to w ogłoszeniach bywa... Samochód tańczy, śpiewa, a czasem nawet odpala. Mnie bardziej interesuje stan faktyczny samochodu, niż piękne poematy jaki to on cudny, miękki i powabny. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc, gdyż obecnie nie bardzo jest w czym wybierać w szeregach Safrane. Ogólnie nie mam problemu żeby przyjechać samemu i nawet go kupić, ale nie bardzo mam czas i pieniądze żeby się tylko przejechać w razie gdyby okazało się że to bardziej złom niż samochód. Liczę na szczerą pomoc (jak mowiłem z możliwością odwdzięczenia) i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
Kamil :)
http://otomoto.pl/oferta/...html#9845538e6d
Ostatnio zmieniony przez kamilq05 2015-05-14, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Pomógł: 58 razy
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2015-05-14, 16:24    

Tej automatycznej skrzyni nie ma się co obawiać, jeżeli była prawidłowo serwisowana (w sumie to tylko regularna wymiana oleju). Ja niestety też mam daleko, więc może koledzy ze Śląska ?
Jak coś to poczytaj TUTAJ będziesz wiedział na co zwracać uwagę :)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
kamilq05
Obserwator

Safrane ph: Mazda MPV
Rocznik: 2004
Pojemność: 2.0
Wersja wyposażenia: brak
Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2015-05-16, 12:13    

Dzięki za odpowiedź. Jeśli nikt nie podejmie tematu, ani się nie sprzeda, to chyba zrobię sobie wycieczkę w ostatni tydzień maja. I dzięki za link. Poczekam dalej, to może ktoś jednak się pofatyguje sprawdzić czy rzeczywiście taki ładny, czy tylko zdjęcia tak zrobione. Bo nie uśmiecha się jechać 350km w jedną stronę, żeby przywitać się zobaczyć, że aż szkoda patrzeć na samochód bo oczy łzawią, i pożegnać się.
Ostatnio zmieniony przez kamilq05 2015-05-16, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14