Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Będe się chwalił...
Autor Wiadomość
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-17, 11:55    

Lena, a który vw będzie miał klimatronika, elektryczne i pompowanie fotele xenony i był limuzyna w swojej świetności do tego nie kosztował furmanki pieniędzy ??? Nie jestem ślepo zakochany we francuzach ale poczułem znaczna różnicę w jeździe po zakupie ładnych parę lat temu R-25 (nazwałem ją królowa szos) bo tym się nie jeździ tylko płynie! No ale jak ktoś kiedyś słusznie powiedział "o gustach się nie rozmawia" i staniesz się właścicielem auta, które spełni twoje oczekiwania. PS moje R-25 cały czas dumnie stoi na piedestale w garażu i czeka na kompleksowe odświeżenie...
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-17, 11:56    

JERONIMO napisał/a:
po zakupie ładnych parę lat temu R-25 (nazwałem ją królowa szos) bo tym się nie jeździ tylko płynie!
Przemieszczanie się tym pojazdem to dla mnie był nie zwykły i niepowtarzalny lans. Po których pozostały mi tylko miłe i przepiękne wspomnienia i nikt mi tego nie odbierze. Kochałem ją prawie tak mocno jak swoją żonę i jak odjeżdżała ode mnie to było mi przykro. Przez tydzień nie dowierzałem, że jej nie ma :(
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-17, 11:56    

safrane wystarczy że ma Bieniu więc nie mam czego plakać a VW był pierwszym samochodem, który mi został w pamieci rozmawiając z tatą o autach jeszcze jak byłam małą dziewczynką z tąd zamilowanie -urzeka mnie przedni wygląd bo coś w sobie ma prostego, pozatym z Bieniem jesteśmy jeszcze w teamie VW to druga sprawa, no a co do Safrane to jedyna odmianka renault która sprawia że miękną mi nogi i to dzięki mojemu chłopakowi ( bo szafa to mój drugi chlopak ) :D tylko cicho!! wiem że to limuzyna już wypróbowałam wzdłóż i wszerz :D nie zawiodła mnie jeszcze i Bieniu jeszcze tego nie wie ale marze o tym żeby ją umyć i posprzątać na błysk w środku :D choć przyznam że kręci mnie jeszcze megane coupe sportowe i koniecznie żółte!
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-17, 11:56    

Co do mycia to jeszcze nie raz będziesz miała okazję. VW też mają swoją historię i urok, ogólnie nie gardzę żadnym autem (no prawie żadnym). Więc Arku zmieniam Twój post bo chyba źle wpisałeś nazwę VW...
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-18, 11:57    

Bieniu, jeżeli już o VW mowa to pozwolę sobie zapytać o podłogę w tych samochodach. Chodzi mi dokładnie o model III, a dokładnie czy we wszystkich jest taka sama podłoga, czy różni się ona wyprofilowaniem zależnie od rodzaju układu wydechowego ? Czy da radę założyć taki układ http://dataweb.pl/asp/po/pictures/10574.gif do pojazdu, który powinien mieć fabrycznie taki układ http://dataweb.pl/asp/po/pictures/10575.gif ?
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-19, 11:57    

Golf mk3 ma taką samą podłogę w każdej wersji silnikowej chyba że ma napęd na 4 łapy (Syncro) lub jest w nadwoziu kombi, także wydech powinien pasować raczej bez problemu...
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-19, 11:57    

No to bardzo dobrze, bo wyszło tak, że zamówiłem kumplowi nie tą replikę katalizatora co trzeba, dlatego będzie trzeba założyć mu układ od silnika 55KW.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 11:57    

ojjj bo przeniose temat panie adminie i modku...
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-20, 11:58    

Goli to nam się oberwało.... Wesoly
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-26, 11:58    

I PRAWIDLOWO!!! jako taki porządek powinien być a nie gwiazdy forum i jeszcze taki przykład dają!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10