Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Warto?
Autor Wiadomość
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-22, 08:52    Warto?

Piszę to coby z Redowego nie komentowali....
Kopiuje ogłoszenie Żuku z tamtego forum...

Nie mam już siły dalej walczyć , poddaję się i sprzedaję , ASB w trybie awaryjnym,w żadnym warsztacie jeszcze nie byłem, przebieg 405tyś, znowu nie pali na benzynie, natomiast na gazie pali.W całości na części lub do naprawy i dalszej eksploatacji , opłacone OC przegląd ważny, cena 2tyś.Autem można jechać. " na benie już chodzi" do tego zakupił zimówki"


A to opis jak go kupił z LUBLINA :O :

W lutym zarejestrowałem się na tym forum aby dowiedzieć się na temat silników safranki celem kupna pasującego do moich potrzeb autka. Od tamtej pory śledziłem portale samochodowe i jakoś nie miałem odwagi kupić tego samochodu , w między czasie kupiłem kilka innych , ponownie kupiłem Citroena XM-a , ale,,,,, miałem jakiś niedosyt.Znowu zacząłem przeglądać portale, aukcje,,,,,,, i przykuł mój wzrok egzemplarz za niską cenę z uszkodzoną skrzynią (tryb awaryjny), zadzwoniłem i tu się zaczyna moja historia z safrane . Z racji że było dość późno sprawdziłem odjazdy PKP do lublina , 20min do odjazdu , szybki tel do sprzedającego biegiem na dworzec kupno biletu już tylko u konduktora, (kasy kolejki), no nic siadam w pociągu iiii znowu ta nie pewność czy dobrze robię ,,,,,,, a może wysiąść na następnej stacji i wrócić ,,,, aaaa raz kozie śmierć jadę. W Lublinie okazało się że nie zdążę po obejrzeniu auta na pociąg powrotny , zadzwoniłem do sprzedającego że czekam na dworcu, po 15-stu minutach podjeżdża renówka,,,, myślę sobie stan normalny, wsiadam do samochodu ,,,, noo łaadnie, czysto, ruszamy , noooo i tu już wymiekkłem , ta piekna praca V6 ,,,,, myślę sobie, ciekawe jaki przebieg , zadaje pytanie sprzedającemu , a on na to 400tyś :szok: , drugi szok przeżyłem jak ruszył , jak na tryb awaryjny nieźle się zbiera na dodatek nic nie puka nie stuka , zawieszenie wygląda na dobre ,,,,,,,,,, myślę sobie , aaaa jakoś to będzie nie jednego trupa miałem. Załatwiliśmy sprawy finansowo-papierkowe wsiadam do auta i tu zaczyna mi serce walić jak młot 5 miliomów myśli na sekundę , czy dojadę do domu , czy coś nie walnie, a może automat szlag trafi na dobre ,,,,, ale cóż jadę,,,,rozglądam się po autku , hmmm , myślę ,ładne, wszystko czytelne , wyraźne ,,,,,,, iiii dostrzegam ponownie kontrolki skrzynia i druga samochodzik na kółkach :( , znowu dumanie czy dojadę , a mam przecież 160km do domu , a jak w polu wysiądzie ,,,, nic to, twardo jadę , znowu rozglądam się po autku,,,, iiiii czuję coś dziwnego co nigdy nie doznawałem kupując auta , coś jakby fascynacja,, do tego stopnia że dzwonię do żony i opowiadam , jaki piękny jest środek , taki przytulny , wszystko widać, i te wykończenie , ten welurek ,,, oczywiście żona na to : " ciekawe co może być pięknego w aucie za te pieniądze "
nie uwierzyła . jadę dalej i zachwycam się środkiem auta , a przecież miałem samochody ładnie wypasione , choćby chrysler Vison, ale to nie to , w safranie jakoś to wszystko inaczej lepiej wykończone ,,,, nagle przypomniało mi się że trzeba zatankować , przecież sprzedający mówił mi że trza mu sosu dolać i gazu . Rad nie rad trzeba zjechać ,,, zatankowałem auto , uruchamiam , patrzę :szok: dodatkowa kontrolka się zapaliła :( ,,,,,, myślę sobie no tak, za nim dojadę do domu to będę miał dyskotekę na tablicy , ale jakoś dojechałem pod dom . Było późno wiec zony nie namówiłem na oględziny auta ,ale przez godzinę nawijałem jak pięknie jest w środku , ładniej niż w VISONIE i oh i ah , żona popatrzyła na mnie z politowaniem i poszliśmy spać , rano pobudka , hhehe żona poszła zobaczyć samochód iiii sama dostała lekkiego :szok: , a ja na to , a mówiłem że jest piękna . Podsumowując ,auto jak na lata 90-te naszpikowane elektryką , z jednej strony to plus ale i minus, absolutnie nie żałuję zakupu mimo wad , auto naprawdę w środku jest suuuuuper prowadzi się rewelacyjnie , ten model jest niesamowity , brak mi słów , oczywiście wiem że będę nie raz przeklinał go na wszystkie sposoby , ale tak naprawdę , każde auto może zrobić nam psikusa . Zawieszenie nie wiele odbiega od hydrowoza , a nawet lepiej się prowadzi , no i ten środek :D
Pozdrawiam wszystkich , a tych którzy czytali , a wahają się z kupnem tego auta , a są lekko swirnieci na punkcie motoryzacji i lubią wyzwania , POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM .



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Cena to 2 tyś bez negocjacji...
Warto na przekładne na manuala?
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-01-22, 10:12    

mysle,ze z ceny cos mozna urwac jeszcze.... ale jesli jest tak jak opisal to mozesz zaryzykowac z przekladka. Wyposazenie masz lepsze niz w Twojej. Propozycja godna rozwazenia
_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-22, 12:46    

Z ceny nie zejdzie...powiedział,że za mniej niż 2 tyś nie odda...chyba się skuszę na tą szafeczkę...
-młodsza od mojej
-bez alu ale mam swoje :P
-wróci do Lublina :P
-kupę części zostanie z mojej

Jeżeli OC i przegląd jest jeszcze przynajmniej na 4-5 miesięcy to w następnym tygodniu śmigam po nią :)
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-01-22, 12:50    

desperos napisał/a:
Jeżeli OC i przegląd jest jeszcze przynajmniej na 4-5 miesięcy to w następnym tygodniu śmigam po nią

Jak masz na swoją OC to co za problem jeździć na swoim OC nowym samochodem :D Ten sam motor i ten sam model :) będziesz miał swoje OC, swój dowód rejestracyjny, przełożysz blachy :) i co Ci zrobią :D
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-22, 12:54    

W razie "W" nawet nie z mojej winy wypadek tfu tfu śmiertelny bądź z uszczerbkiem na zdrowiu wygrzebią wszystko a wtedy kryminał...dla 500 czy 600 pln nie warto ryzykować :(
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2011-01-22, 12:55    

Goalkeper napisał/a:

Jak masz na swoją OC to co za problem jeździć na swoim OC nowym samochodem :D Ten sam motor i ten sam model :) będziesz miał swoje OC, swój dowód rejestracyjny, przełożysz blachy :) i co Ci zrobią :D

Tak, ten sam VIN, rocznik (wyjdzie na przeglądzie technicznym) i ta sama firma ubezpieczeniowa, która po upływie ważności polisy upomni się o składki :P
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-23, 16:25    

http://cgi.ebay.de/Renaul...=item1c18b08f98 a może ta ? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2011-01-23, 17:01    

Ooooo Darootowi znudziło się biturbo ????
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-23, 17:07    

Pewnie się żonie znudziło łatanie dziury w portfelu a szafka zaczyna się sypać...szyba...aktywne...abs...wgniotki...dziwię mu się,tyle kasy wsadzić w coś co zyskuje na wartości i sprzedawać ze względu na jakiś "projekt" . "Projekt" zawsze będzie jakimś kundlem a BITI to jednak oryginał w niewielkim nakładzie...W Polsce nie znajdzie na to amatora więc stara się na zachodzie...A stara się już pół roku :)

[ Dodano: 2011-10-13, 07:39 ]
Ciąg Dalszy :

Od właściciela wiem,że po dodaniu duuuużo gazu safi rusza ale szarpie...do tyłu jest ok....
Pytanie czy w przypadku zakupu warto wracać na kołach czy raczej lawetka ? Druga sprawa dla znających temat czy ktoś z okolic Lublina mógł by mi pomóc przy przekładce skrzyni...oczywiście nic za darmo...
Jeszcze jest do zabrania więc...się mocno zastanawiam, :)

[ Dodano: 2011-10-13, 07:40 ]
http://www.allegromat.pl/aukcja88314
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15