Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
nowe autko i problem
Autor Wiadomość
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2009-01-18, 15:39    

A słychać po przekręceniu kluczyka że pompka paliwa pracuje?
 
 
jarekft 
Użytkownik

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-23, 22:02    

Witam ,więc tak teraz to już nic niewiem z mechanikiem sprawdzilismy jak pali po nocce na pych o dziwo koła niezrobiły nawet pół obrotu i silnik cykał jak zegarek zgasiłem i dalej niemogłem odpalic znowu pych i działa po 5 min pracy zgaszenie i na rozrusznik pali ,pompka działa po przekreceniu stacyjki słychac wyraznie paliwo niewraca .Czy podczas takich nocy mroznych -wilgotnych jest mozliwosc jakiegos zawilgocenia przewodów lub czegokolwiek zeby auto niepalilo
A tak apropo dobrze ze mechanik honorowy bo bym niezle popłyną a tak mowi niepali to niepłacisz jak zrobie to bede najbardziej wtajemniczony w reno i nikt mnie niezagnie bo robimy tu cuda
 
 
czerczil 
Użytkownik


Safrane ph: II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20V
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 34
Skąd: Siewierz
Wysłany: 2009-01-23, 22:59    

Kiedyś kolega miał podobny problem z Espero. Okazało się że za pompką paliwa w przewodach zrobił się korek z lodu. Gdy go holowałem do warsztatu to spróbował odpalić i ruszyło. Tylko raz miał coś takiego i to przy mrozach, a do tego autko stało chyba z dzień nie odpalane. Zrób tak jak proponowali koledzy wcześniej dolej mu jakiejś porządnej benzynki lub środka usuwającego nadmiar wody z paliwa.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-24, 01:09    

Witam sprawdż jeszcze rozrusznik kiedyś miałem sytuację że przy zimnym silniku pobór prądu przez rozrusznik był na tyle duży że brakowało go już dla dostatecznej iskry na świecach po dłuższym kręceniu kiedy rozrusznik się rozgrzał nie pobierał już tyle prądu i autko odpalało albo wystarczał lekki pych Wesoly Wesoly Wesoly
 
 
jarekft 
Użytkownik

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-02-05, 21:54    

Sprawa rozwiązana okazała sie błachostka klient który montował alarm jakieś 2 latka do tyłu podłączył sie pod zamek maski kabelek przerdzewiał i dokładnie niestykał a jak autko sie rozgrzało powodowało rozprężenie kabelka i było git obciołem zamontowałem koncówkę za 5 zł i po kłopocie dzięki za rady
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2009-02-06, 11:08    

Pod zamek maski? Dobrze zrozumiałem że on tam masy szukał? jeśli tak to proponuje przełożyć ten kabelek w miejsce gdzie masa jest pewna tzn na część karoserii,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15