Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Części do Safrany PhI 3.0 V6
Autor Wiadomość
Kris1777

Safrane ph: I
Rocznik: 1996
Pojemność: 3.0
Wersja wyposażenia: RXE
Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 0
Skąd: Kudowa Zdrój
Wysłany: 2018-09-01, 15:14    Części do Safrany PhI 3.0 V6

Witam
Przyszło mi się niestety rozstać z moją Safranką dosyć nie dawno i w związku z tym zostało mi wiele części które tylko leżą i zbierają kurz. Jako że miałem moje auto przez ponad 9 lat to trochę się tego zgromadziło. Części są naprawdę w ładnym stanie i wystarczy je porządnie wyczyścić żeby wyglądały jak należy bo wiele z nich przeleżało w garażu kilka ładnych lat a gdy je tam wkładałem były w świetnym stanie. Na tylnej klapie widoczny na jednym ze zdjęć pęcherzyk, poza tym klapa bardzo ładna i w dodatku w wersji pod spoiler. Zegary w idealnym stanie i z tego co pamiętam z przebiegiem ok 150tys. km. Zderzaki do polakierowania z wszystkimi uchwytami, nie połamane. Skraplacz do klimy w stanie idealnym + nowy osuszacz NRF. Nowa nagrzewnica NRF. Fotele na zdjęciach mają przebieg ok. 100tys. km. i jedynie 3 zagłówki gdzieś przepadły i nie mogę ich znaleźć. Przyznam, że najchętniej sprzedałbym to wszystko w całości po ustaleniu jakiejś mądrej ceny ale gdyby ktoś był zainteresowany czymś z poniższych zdjęć to proszę o informację na email krzysiekemail@gmail.com lub pod nr tel 603 031 454 Na pewno się dogadamy. Mam możliwość wysyłki firmą kurierską w cenach 15zł przedpłata lub 20 pobranie. Części typu zderzaki czy fotele wolałbym aby ktoś odebrał osobiście chociaż istnieje też możliwość ich wysłania ale trzeba się wtedy liczyć z kosztami rzędu 140zł za przesyłkę paletową. Jako że części jest bardzo wiele to nie pokuszę się o wyceny każdej z osobna ale proszę o kontakt co kogo interesuje to wtedy coś ustalimy.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15