Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
i to by było na tyle...
Autor Wiadomość
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-14, 23:26    i to by było na tyle...

Wypada się pożegnać, właśnie przekazałem córce moją czarną perełkę.

Przyszedł czas na przesiadkę, latka lecą (i nie tylko mnie, niestety mojej France także). Zdemoralizowany komfortem, nie widziałem innego wyjścia, jak tylko sprawić sobie (wypasionego) VelSatisa, co też dziś nastąpiło.

Moja przygoda z tym forum miała rozmaite oblicza - było mi tu dobrze i wesoło, bywało też czasem dziwnie (i nie napiszę, jak jeszcze ;) ). Takie życie nudziarza i spamera.

Nieraz mi pomogliście, bardzo to cenię - a że jestem pamiętliwy, będę pamiętać, na pewno ;) Dziękuję za wszystko. A jeśli komuś gdzieś tam jakoś zalazłem za skórę, wybaczcie - krew nie woda ;)

Nie obiecuję, że nie będę tu już zaglądać. Wasze samochody są naprawdę fantastyczne i miło poczytać coś, co tworzą ludzie ogarnięci (coraz trudniejszą, niestety) pasją. Niech się Wam dobrze sprawują. Szerokości :)
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2017-06-15, 21:50    

To, że zmieniłeś samochód nie oznacza, że nie musisz już tu zaglądać ;) Z Velkiem też możesz śmiało, bo kolejne auto z rodziny :) Udanego i bezawaryjnego użytkowania nowszego nabytku, oraz zadowolenia :)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-15, 22:02    

Zaglądać będę, z pewnością. Córeczka teraz będzie moje maleństwo ujeżdżać a w razie czego pewnie mnie poprosi, żebym o coś pytał - bo zanim jej wytłumaczę, czego ma się dowiedzieć... wiadomo ;) A że można tu uzyskać szybką i konkretną pomoc, wiem.
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
 
 
SURU
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 07:08    

chrisfox ...zawsze służymy pomocą .
 
 
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-16, 21:31    

Nie mam najmniejszych wątpliwości. Pomoc tu otrzymywałem zawsze, czasem nawet całkiem błyskawicznie. Miałem kiedyś jakieś problemy z halogenem, Arek mi podesłał instrukcję ze zdjęciami w ciągu chyba kilkunastu minut.

Przy okazji trochę się pochwalę. Gdyby ktoś miał ochotę spojrzeć, mój nowy nabytek jest tu: http://www.velsatis.com.p...801cb69f1#p3042 Nie tak śliczna bryła jak Safrane (chociaż już się przyzwyczaiłem), ale jeździ się milutko.
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
 
 
SURU
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-17, 16:11    

Śliczna furmanka ... dobrze ,że nie 3.0 Isuzu w dieslu :przestraszony:
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2017-06-17, 20:37    

Spojrzałem - ładny :)
R25 - Safrane - Vel Satis. Chyba taka jest kolejność niedocenionych limuzyn Renault ;) Są specyficzne i wygodne. Velek faktycznie czaruje wnętrzem i komfortem. Jeździłem Velkiem Danego, widziałem też samochód Krzyśka - środek i wygoda rewelacyjne, ale nie umiem przekonać się do wyglądu auta :) To tak jak z Fiatem Multipla - albo się kocha, albo nienawidzi :D Reasumując - oryginalny samochód :ok:
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
SURU
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-17, 21:20    

Mi się podoba . Niestety ciężko trafić na zadbany egzemplarz .
 
 
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-17, 23:25    

Nie podobał mi się strasznie, zwłaszcza ta okropna morda. Kupiłem poliftowy, tam morda jest nieco mniej obrzydliwa. Poza tym, naprawdę, można się do wyglądu przyzwyczaić (błyskawicznie) - nawet po czymś tak pięknym jak Safrane. Słowo daję, jak teraz podjeżdżam obok mojej byłej, w ogóle mi to nie przeszkadza (choć widzę, że jest naprawdę ładna). Lakieru mi tylko żal, bardzo lubiłem czarną perłę. Poza tym... wiecie, silnik o prawie 80 koni mocniejszy, co się daje odczuć - po prostu urywa łeb przy wyprzedzaniu, mimo automatu. Wnętrze śliczne, wyposażenie bardzo dobre, fotele rewelacyjne, cichutko, zawieszenie w porządku - płynie jeszcze ładniej, niż Safrane. Kierownicą kręcę jednym paluszkiem, pedały mięciutkie jak dla dziecka... Miło, po prostu miło się jeździ. Paliwa trochę żłopie, ale nic za darmo, da się przeżyć.

A diesla bym nie wziął, nigdy w życiu. W velku są fatalne a poza tym diesle są dla traktorzystów, nie dla mnie ;)

Krzyczcie głośno, jakbyście się gdzieś w miarę blisko mojej wioski mieli zamiar spotykać. Życie takie, że się niczego nie obieca, ale chętnie bym wpadł.
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
Ostatnio zmieniony przez chrisfox 2017-06-17, 23:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dany 
Klubowicz

Safrane ph: Koleos Ph 2
Rocznik: 2017
Pojemność: 2.0 dci 177KM 4x4 CVT X-tronic
Wersja wyposażenia: Initiale Paris
Wiek: 48
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 89
Skąd: OKR
Wysłany: 2017-06-22, 20:29    

To prawda Wersalka to coś ma do dziś miło wspominam swoją mimo tysięcy złotych które na nią straciłem ale Paweł przez następne lata korzystał :rotfl:
Teraz ujeżdżam Kadjara to nie są auta wszystko jjjaponski schrot ale siedzi się wysoko mało pali iz silniczkiem do kosiarki1,6 śmiga aż miło.

Życzę szerokich dróg i gumowych słupów ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16