Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam Safrane Ph1 1994r.
Autor Wiadomość
Zangetsu22 
Obserwator

Safrane ph: ph I
Rocznik: 1994
Pojemność: 2.2
Wersja wyposażenia: RN
Wiek: 32
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Ożary, dolnośląskie
  Wysłany: 2015-12-11, 12:53    Sprzedam Safrane Ph1 1994r.

Witajcie!

Mam do sprzedania Renault Safrane z bardzo żywotnym silnikiem 2.2 o mocy 106KM z 1994r. Autko jest utrzymane w dobrym stanie, wszystkie naprawy były wykonywane na bierząco. Posiadam go od 3 lat i ani razu mnie nie zawiódł nawet w najdłuższych trasach (do czasu pierwszych trudności związanymi z instalacją gazową) Sprzedaję go również dlatego że zakupiłem sobie już coś nowszego. Spalanie gazu mieści się w granicach 10-12l./100km tryb miejski i mieszany. Obecnie stoi na alusach 15' i używanych oponach zakupionych w lutym tego roku. Dorzucam do niego 4 zimówki na stalowych felgach o rozmiarze 14'. Butla gazu znajduję się w kole zapasowym i po zatankowaniu do pełna wystarcza na zrobienie koło 400km. Skrzynia chodzi bardzo leciutko, zawieszenie jest w porządku (jedynie coś stuka z prawej strony z przodu). Dołączam części które zakupiłem wcześniej a nie znalazłem czasu na ich wymianę. Autko pali bez problemu na benzynie, zostały wymienione świece, kable, palec i kopułka aparatu zapłonowego. Rozrząd również był wymieniony około tys. km temu. Klocki hamulcowe oraz tarcze z tyłu są roczne.
Akumulator niestety już padnięty kwalifikuje się do wymiany gdyż autko nie znalazło jeszcze nowego właściciela i stoi u mnie już 2 miesiące. Przed ostatnimi wymianami związanymi z zapłonem miewałem problemy z eksplozjami gazu. okazało się że w kopułce aparatu zapłonowego juz nie było wystających bolców przenoszących iskre do świec i podczas tej przerwy (gdy iskry nie było) dochodziło do eksplozji. uszkodzeniu ulegała jedynie plastikowa końcówka dolotu powietrza (zaznaczone za zdjęciu). Gdyby eksplozje dalej się pojawiły (choć myślę że nie powinny) zalecano mi wymianę instalacji na sekwencyjną co rozwiąże problem na amen.

Butla gazowa ważna do 04-2017r.
Przegląd do 02-2016
OC do 08-2016

Posiada:
2xel. szyby
el. lusterka - podgrzewane
centralny zamek otwierany z pilota
ABS
klimatyzacja dwustrefowa
Radio sterowane z kierownicy
Wspomaganie kierownicy
airbag
itp. występujące w wyposażeniu RN

Cena do ustalenia (jeśli ktoś coś zaproponuje to ją rozważę). Nie chcę wysuwać z góry ceny ale również nie chciałbym tak wygodnego auta posyłać na złom gdyż opłaty związane z ubezpieczeniem sa mi zbędne i nie chciałbym wkładać więcej pieniędzy w to auto.

Kontakt: 881666101

Proszę dzwonić od niedzieli do czwartku w godz 17-21.00 piątek i sobota cały dzień















 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15