Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
W końcu odnalazłem godnego następcę safrane.
Autor Wiadomość
Daroot
Nałogowiec
Grażyna zrób mnie kapuczina


Safrane ph: ałem całe życie
Rocznik: b
Pojemność: c
Wersja wyposażenia: d
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 608
Wysłany: 2015-12-04, 12:02    

A co to za amartoszczyzna, że mój podpis został usunięty? :D

Zabrali mi możliwość podpisu w profilu, ha ha...
Podpis zgodny z regulaminem !
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2015-12-04, 19:01    

Wiktor46 napisał/a:
Daroot, patrys4891, henio, Jacek957, arek, A to ciekawe że VW spowodował taką reakcję.

Guciu, dla mnie każdy, kto cieszy się z tego co ma i uważa, że odnalazł w tym następce Safranka godny jest szacunku. Jego wybór i odczucia :) Starszy syn do ślubu jechał bejcą 740 z 2010 roku Tomka Celeja i choć ta marka ogólnie ma złą opinię u nas, to przyznam, że na takie auto nie stać byle dresa i mnie się spodobało ;)
Moja Safi ma u mnie dożywocie i nawet z rdzą na nadkolach mnie cieszy - choć wolał bym ją jak dawniej :) Może niedługo doczeka się rewitalizacji ? ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
henio
Użytkownik

Safrane ph: latitude
Rocznik: 2011
Pojemność: 2.0 dci
Wersja wyposażenia: initiale
Typ pojazdu: cięż
Typ silnika: klekot
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-12-04, 22:10    

No tak jeśli cieszy się z tego co ma nie chodzi tu zatem o markę ale o to że troja zapewne jezdzi na ośle i pogania go kijem a łże jak najęty pisząc o aucie ,sam sę taką opinię wypracował kłamczuch
 
 
troja26 
Klubowicz


Safrane ph: ph1
Rocznik: 1993
Pojemność: 3.0 V6 12v
Wersja wyposażenia: RT z wypasem ;)
Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 120
Skąd: opolskie
Wysłany: 2015-12-12, 00:25    

Hahahaha... nie lubię udowadniać, no ale pewni panowie się domagają, więc w końcu ulegnę. Proszę oto zdjęcia. Mordy zatkane... nie no gdzie tam, przecież to nie mój samochód, zrobiłem zdjęcia sąsiadowi. Czekajcie coś słyszę... a co z pozostałymi samochodami, no i teraz musiałbym posłużyć się w stosunku do was słowami które wam bardziej pasują. Ale nie chce mi się. Arku dlatego BT bo silnik w nim na dwóch turbinach. Wiesz sorry Daroot nie mogę się powstrzymać. Tak tylko diesel, ale nie każdego stać na jeżdżenie na gazie. Heniu , a z ciebie nadal taki dobry mechanik :D . No i ostatnie do Daroota guru safrane... jak tam, kiedy znów przerabiasz jakiś automat na manuala? Dobra teraz możecie mi dogadać. Szczerze...wal... mnie to :D Jedni mają inni zadroszczą. " Zazdrosny jest ten, kto wie że ci nigdy nie dorówna. Dla życzliwych zawsze będziesz inspiracją. "

Pozdrawiam wszystkich normalnych znajomych z klubu safrane, z którego niektórzy zrobili prywatny folwark.


















Aha ps...

Tak bity malowany, z poszarpaną skórą i po powodzi :D I w ogóle to tylko pompowana makieta, bo nawet sasiad takiego nie ma :D :P

[ Dodano: 2015-12-12, 02:58 ]
A tu special for Daroot, Heniu, Patrys4891.




a jednak sąsiad ma i pozwolił mi usiąść.

Pozdrawiam wyżej wymienionych Panów

[ Dodano: 2015-12-12, 02:59 ]
A tu special for Daroot, Heniu, Patrys4891.




a jednak sąsiad ma i pozwolił mi usiąść.

Pozdrawiam wyżej wymienionych Panów
_________________

Ostatnio zmieniony przez troja26 2015-12-12, 00:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
henio
Użytkownik

Safrane ph: latitude
Rocznik: 2011
Pojemność: 2.0 dci
Wersja wyposażenia: initiale
Typ pojazdu: cięż
Typ silnika: klekot
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-12-12, 17:21    

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie biti safrane i reszta twoich wozów ,tu nie chodzi o folwark tylko o to że nie kłamie się jak ostatni burak ,zapewne wszyscy twoi znajomi łykaja twoje banialuki,dla ciebie normalni to ci co wieżą w twoje opowieści z narni ,jak byś miał za grosz wstydu po tym jak połowe klupu safrane i tenault obajerowałeś to wykopał byś dół zalał betonem i wsadził tam ten swój kłamliwy łeb ,i nigdy już się nie pokazał ,ale przecież ty nie maż twarzy ...
Ostatnio zmieniony przez henio 2015-12-12, 17:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
słonina 
Użytkownik

Safrane ph: Alfa Romeo 159
Rocznik: 2006
Pojemność: 2.4 JTDm
Wersja wyposażenia: SW
Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: Finlandia
Wysłany: 2015-12-13, 03:06    

...
_________________
AR 159 sw 200KM
GSF 600N Bandit 04' 78KM
Buell XB9SX 94KM

Adminów uprasza się o wyrozumiałość do moich wrodzonych skłonności ADHD i Tourette'a :D
Ostatnio zmieniony przez słonina 2015-12-13, 03:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daroot
Nałogowiec
Grażyna zrób mnie kapuczina


Safrane ph: ałem całe życie
Rocznik: b
Pojemność: c
Wersja wyposażenia: d
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 608
Wysłany: 2015-12-13, 19:35    

troja26 napisał/a:
Hahahaha... nie lubię udowadniać, no ale pewni panowie się domagają, więc w końcu ulegnę. Proszę oto zdjęcia. Mordy zatkane... nie no gdzie tam, przecież to nie mój samochód, zrobiłem zdjęcia sąsiadowi. Czekajcie coś słyszę... a co z pozostałymi samochodami, no i teraz musiałbym posłużyć się w stosunku do was słowami które wam bardziej pasują. Ale nie chce mi się. Arku dlatego BT bo silnik w nim na dwóch turbinach. Wiesz sorry Daroot nie mogę się powstrzymać. Tak tylko diesel, ale nie każdego stać na jeżdżenie na gazie. Heniu , a z ciebie nadal taki dobry mechanik :D . No i ostatnie do Daroota guru safrane... jak tam, kiedy znów przerabiasz jakiś automat na manuala? Dobra teraz możecie mi dogadać. Szczerze...wal... mnie to :D Jedni mają inni zadroszczą. " Zazdrosny jest ten, kto wie że ci nigdy nie dorówna. Dla życzliwych zawsze będziesz inspiracją. "

Pozdrawiam wszystkich normalnych znajomych z klubu safrane, z którego niektórzy zrobili prywatny folwark.


Pozdrawiam wyżej wymienionych Panów


Kolego Troja. Wcale mi nie zaimponowałeś.Dlaczego? Nawet jeśli naprawdę wziąłeś kredyt i kupiłeś tego szmelca, to właśnie dlatego że to fałvi. Poza tym średnio inteligenty człowiek wie, że tego silnika nikt nie chce, powodów jest co najmniej kilka, ale jak napisałem - trochę inteligencji jednak potrzeba aby to zrozumieć.
Na każdym placu u niemca, turasy zrobią Ci loda byś tylko zabrał od nich fejtona z tym silnikiem za tysiąc euro. Stoi tego pełno i nikt tego nie chce. Zapewne ten fałvi nie jest wart więcej niż komplet opon letnich do mojego subaru, czy po dwa komplety do każdej z autolawet.
Nie wiem z kolei o jakim gazie piszesz, bo od dawna już tylko Pb, ewentualnie diesel w busach. A co do przeróbek safrane? Nie wiem do czego pijesz, swego czasu się kilka przeróbek robiło, miło to wspominam - zupełnie odwrotnie do twojego ulepka pod tytułem "mam baccarę" (oraz dwie inne tylko u brata stoją w niemczech) :D
Patrzyłem na to zdjęcie z tym palcem i zastanawiałem się, co to za dziecko. Potem przypomniałem sobie jaki jesteś krótki. 120 czy 123cm, przypomnisz? Sięgasz w ogóle do pedałów? Stawiam skrzynkę johnie walkera że siedzisz na kilku poduszkach w tym swoim fejtonie za paczkę fajek :D

Nie, cały czas nie wiesz o co nam tutaj chodzi panie mitomanie. Pyka mnie czym jeździsz czy tam czym ściemniasz czym jeździsz. Liczy się człowiek i to co sobą reprezentuje. Ty już się przedstawiłeś, jesteś na tym forum bo tutaj tych ludzi nie zdążyłeś oszukać, nabrać, nakłamać im... To Twój ostatni zakątek, masz w ogóle jakichś znajomych którym mógłbyś się pochwalić swoim nowym nabytkiem? Obstawiam że nie, dlatego piszesz na tym forum, bo nigdzie indziej ciebie nie chcą.

Także nie o takie zdjęcia nam chodziło. Ponawiam swoją prośbę o foty safrane biturbo, safrane baccarę, evo, m3 i clio williams. Auta któych nigdy nie było, tak jak pana troja, krótkiego mitomana który będzie teraz siedział w fejtonie na poduszkach żeby wystawać za kiery i woził się do momentu aż jego v10 nawali, wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów - ale tego już się nie dowiemy :) Tego nam nie napisze. Będzie kolejny kredyt...

Gdybyś miał trochę rozumu, to dalej byś ściemniał i nie pokazywał silnika jaki "drzemie" w tym fejtonie :D
Fejton w silnikach benzynowych jeszcze jako tako cene trzyma, ale te coś co pokazałeś, trzeba będzie kolejny kredyt żeby wymienić wtryskiwacze, czy wyjąć motor żeby dobrać się do sterowania jednej turbo.

Czy Ci zazdroszczę? NIe, nie zazdroszczę. Nawet współczuję, jakim trzeba być zadufanym w sobie by myśleć że będą Ci zazdrościć. Współczucie - to dobre określenie. Tak, współczuję Ci.

reklama płatna
Ostatnio zmieniony przez Daroot 2015-12-13, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
słonina 
Użytkownik

Safrane ph: Alfa Romeo 159
Rocznik: 2006
Pojemność: 2.4 JTDm
Wersja wyposażenia: SW
Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: Finlandia
Wysłany: 2015-12-13, 20:28    

Daroot, hehe a wiesz, że sam się zastanawiam nad fejtkiem :) Pojechałeś grubo
_________________
AR 159 sw 200KM
GSF 600N Bandit 04' 78KM
Buell XB9SX 94KM

Adminów uprasza się o wyrozumiałość do moich wrodzonych skłonności ADHD i Tourette'a :D
 
 
troja26 
Klubowicz


Safrane ph: ph1
Rocznik: 1993
Pojemność: 3.0 V6 12v
Wersja wyposażenia: RT z wypasem ;)
Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 120
Skąd: opolskie
Wysłany: 2015-12-14, 01:06    

I w ten sposób obaj ponowie znów okazali swoja inteligencję. Daroot co dorobiłeś się zbierając na chorą córkę? Ja w porównaniu do ciebie nie muszę brać kredytów. A jak kogoś stać to jeździ tym co mu się podoba, a nie tym co nie daj boże mogło by się zepsuć. Odwarzny wyszczekany Daroot...w internecie.
_________________

 
 
Jacek957 
Starszy pisarz
Jacek957

Safrane ph: PH I RT Allrad
Rocznik: 1995
Pojemność: 3,0 V6
Wersja wyposażenia: Zmodyfikowana do Baccary (bez pneumatyki)
Wiek: 66
Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 150
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-12-14, 06:58    

troja26, to było poniżej pasa :wsciekly: Nie mieszaj dzieci(do tego chorych) do swoich sporów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15