Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
I Ogólnopolski Zlot Safrane Klub Polska - 27.12.2008
Autor Wiadomość
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2010-10-09, 18:43    

henry71 napisał/a:
Lena ja mam oczko wodne jest w miare zabłocone zapraszam :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Teraz to chyba tylko na łyżwy :P
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:43    

w śniegu tez jest ok Wesoly
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

powiem krotko ZAJEBISTY ZLOT!!! tylko lezka w oku mi sie kreci bo mnie tam zabraklo a tak chcialem byc.naprawde super sprawa i rzeczywiscie BIENIU i LENA spisali sie na medal. pozdro dla wszystkich hejka
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

Wesoly misiaku ale nas chwalą tylko tego medalu jakoś nie dostaliśmy he he Jezyk
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

fajne fotki Wesoly fajne safranki Wesoly zlocik ogolnie przyjemny(z tego co widze) twarze tez usmiechnięte Wesoly mam dwa pytanka: są jakies filmiki???? i co trzeba zrobic zeby dostac naklejke???? pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieje ze dołącze do was na kolejnym spocie Wesoly
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

było milo i przyjemnie co do naklejek kontaktuj się z Bieniem lub Leną
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

mruczek dawaj adres na gg moje (jest w bazie kontaktowej) a 7 zł(koperta i znaczek ) na konto Bienia przelej (numer jest podany w którymś temacie odnośnie zlotu) i naklejki wysyłamy.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:44    

mruczek napisał/a:
fajne fotki :) fajne safranki :) zlocik ogolnie przyjemny(z tego co widze) twarze tez usmiechnięte :) mam dwa pytanka: są jakies filmiki???? i co trzeba zrobic zeby dostac naklejke???? pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieje ze dołącze do was na kolejnym spocie :)


Mruczek, skoro opuściłeś zlot, to może na mieście zrobimy sobie jakiegoś mikro zlota?
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-09, 18:45    

Lena tu masz moje gg 551701,wyslij mi nr konta Bienia i zaraz wysyłam kaske Wesoly safranka jest w ciemnym kolorze wiec najlepiej zeby jakies jasne te naklejki byly.
Rufus ja zawsze jestem chetny na jakis mały spocik, tylko musisz mi dac wczesniej znac kiedy bo narazie safranki nie mam w krakowie... zime spedza w moim cieplutkim domowym garazu a po miescie smigam sluzbowym, ale w kazdej chwili moge przyprowadzic( mysle o jej sprzedazy i zmianie na mlodszą i nie ukrywam ze z chęcią obejrzalbym i pogadal na temat twojej reni bo wlasnie o takiej mysle, ale ze sprzedaza safranki to nie taka prosta sprawa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15