Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
[K] Safrane z LPG - PILNE
Autor Wiadomość
Slim17 

Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0
Wersja wyposażenia: RT
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 0
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2015-02-24, 06:23    [K] Safrane z LPG - PILNE

Pisałem już podobny jak nie taki sam post na drugim forum safrane.
Już od kilku ładnych lat to auto jest jednym moich niespełnionych marzeń, a dokładnie od momentu, kiedy wujek jakieś 10 lat temu kupił taką szafe. Byłem wtedy jeszcze mały gówniarz ;) ale auto tak mi sie spodobało, że do dziś o nim marze. Teraz jestem już posiadaczem prawa jazdy i trzeciego w mojej karierze samochodu (po Accordzie, Borze, teraz Mazda 626). Wujek ma Safrane do dziś i ani myśli jej sprzedawać (niestety). Ciocia, która mieszka we francji również nie sprzeda za nic swojej szafy ('93 w dieslu kupiony jako nówka sztuka). Tak więc do rzeczy - chętnie przygarne taką Safrane najlepiej R5, ale 2.0 tez od biedy bedzie. Najważniejsze kryterium - bezwypadkowa. Może mieć za soba jakąś kolizje, stłuczke parkingowa, obcierke - wiadomo autem się jeździ. Ważne żeby nie miała pełno kitu, nie miała wstawianych słupków dachu czy podłogi, prostowanych podłużnic i tego typu przygód. Wyposażenie schodzi na dalszy plan, bo i tak mam w planach wyposażyć je maksymalnie i poprawić/dołożyc kilka rzeczy. Jeśli kupię taką szafę ma u mnie dożywocie, ewentualnie brat lub tata ją przejmie, bo już są chętni. Pisze to tu, na forum, bo wy dbacie o swoje auta a ja takiego szukam. Oglądałem kilka Safran od ludzi, którzy traktują auta jak zwykły środek lokomocji i jak pewnie sie domyślacie nie było czego oglądać. Tak więc jeśli ktoś myśli o sprzedaży swojej szafy to dajcje znać, będzie jej u mnie dobrze ;) Kontakt: 539 811 728, mail: arkadiusz.pszonkal@wp.pl lub PW
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15