Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Slipy vs bokserki, czyli wydzielone z Bi-turbo w Giełdzie ;)
Autor Wiadomość
Jacek957 
Starszy pisarz
Jacek957

Safrane ph: PH I RT Allrad
Rocznik: 1995
Pojemność: 3,0 V6
Wersja wyposażenia: Zmodyfikowana do Baccary (bez pneumatyki)
Wiek: 66
Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 150
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-01-03, 18:49    Slipy vs bokserki, czyli wydzielone z Bi-turbo w Giełdzie ;)

A ty znowu swoje :zly: Na drugim forum wkurzyłeś ludzi i myślisz że tu są głupsi?Popatrz tutaj http://suchen.mobile.de/a...s=EXPORT&noec=1 oraz tutaj http://suchen.mobile.de/a...s=EXPORT&noec=1 a teraz pomyśl ile jest wart twój egzempalaż :rotfl:
Dwie dychy to trzeba by w niego wadzić żeby chociaż wyglądał jak tamte .
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2015-01-03, 20:47    

Jacku, nie ma tu głupszych, najwyżej spokojniejsi ;) Kolega dał ogłoszenie zgodne z regulaminem i należy to uszanować.
Zaczynamy dochodzić do czasu, gdzie nie tylko bi-turbo jest klasykiem, ale samo Safrane nim się staje :)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
SURU
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 21:49    

Nie wiem jak wy ale ta kierownica ... no nie wiem naprawdę nic nie widzicie albo się mylę i BACCARA miała regulację prędkości gdzie indziej ? Moje mają w kierownicy .
 
 
Predator 
Starszy pisarz
Pogromca Alienów


Safrane ph: Była I
Rocznik: Była 1993
Pojemność: Była 2.2Si 12V
Wersja wyposażenia: Była Wypasiona :)
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 370
Skąd: Lublin/Świdnik
Wysłany: 2015-01-03, 22:53    

20 000zł ? :zdziwko: Sory ale bez przesady.

http://otomoto.pl/renault...-C33810427.html

Przynajmniej cały i cena dużo mniejsza a moc prawie taka sama.

Oczywiście zgadzam się że to prawie klasyk ale za ubitego taka cena to przesada, znaleźć części od biturbo to jak wygrana w lotka a jak już się znajdzie to cena taka że ręce opadają, niemniej jednak każdy ma prawo sprzedawać za ile uważa, Mogę tylko życzyć powodzenia. :D
_________________
Clip - Lubelskie
 
 
 
Wiktor46 
Pisarz

Safrane ph: ph2 dwie Lale
Rocznik: 1999
Pojemność: 2.5 20V
Wersja wyposażenia: RXE
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 109
Skąd: Liskeard,Cornwall
Wysłany: 2015-01-04, 02:01    Rodzynek

piotrgarwolin, posiadasz bardzo wyjątkową wersję Safrane, niestety muszę napisać że wstydzę się za Ciebie ,sam jestem sprzedawcą. Posiadają coś tak wyjątkowego nigdy nie pozwolił bym sobie na sprzedaż auta w takim stanie. Dając ogłoszenie w śród znawców tematu strzeliłeś sobie w piętę. Więc poskładaj zderzak i umyj tą wyjątkową wersję zrób nowe zdjęcia pokaż środek z deską obszywaną skórą i na wstępie nowego ogłoszenia przeproś wszystkich forumowiczów za tą profanację.
_________________
Safrane części i wszystko w temacie. Telefon 881416444
 
 
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-01-04, 09:47    

Panowie dalsze rozmowy co do ceny jak i stanu w jakim auto sie znajduje sa bezsensu. Jest to tylko prywatna sprawa wlasciciela za ile chce sprzedac auto w takim stanie w jakim jest. Nie oszukujmy sie- polowa ogloszen na otomoto czy allegro nadaje sie do takich dyskusji prawda? Bede zmuszony zamknac temat jesli tresci komentarzy beda godzily w dobro sprzedawanego przedmiotu.
_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
piotrgarwolin 

Safrane ph: I
Rocznik: 1995
Pojemność: 3.0 Biturbo
Wersja wyposażenia: Baccara
Dołączył: 03 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2015-01-04, 10:31    

Criss napisał/a:
Panowie dalsze rozmowy co do ceny jak i stanu w jakim auto sie znajduje sa bezsensu. Jest to tylko prywatna sprawa wlasciciela za ile chce sprzedac auto w takim stanie w jakim jest. Nie oszukujmy sie- polowa ogloszen na otomoto czy allegro nadaje sie do takich dyskusji prawda? Bede zmuszony zamknac temat jesli tresci komentarzy beda godzily w dobro sprzedawanego przedmiotu.



Criss - dziekuje bardzo za przywrócenie porzadku
Sprzedaje auto w stanie jak na foto bo nie mam nic do ukrycia , a nie jak to robi wiekszość
myjka,pralnia , plak koniecznie waniliowy i nawet na silniku zeby ładnie się świecił
A no i przebieg koniecznie 150 tyś km bo to norma ,

Gdybym go naprawił i sprzedawał odpicowany i wymyty to i tak by się trafił jakiś znawca co sprawdzi grubość lakieru i stwierdzi że ćwiara wstawiana - zgadza się ????????????
No ale taką mamy rzeczywistość w naszej motoryzacji , Polak lubi jak go w ..... robią i jeszcze się chwali jakie to zajebiste auto kupił z małym przelotem w zaje... stanie i od pierwszego właścicielaco miał 80 lat i co jezdził nim tylko do kościoła


A kolega Jacek957 ( masz tyle lat i nie wiesz że Ty piszemy z dużej litery ) od ""P R A W I E baccary"" niech pochwali się tym swoim "prawie" cackiem
na ogólnym - a pozostali wycenią - "prawie baccare" I dopiero wtedy niech wycenia pojazd którego na oczy nie widział i nad wersalką ma plakat takiej wersji ........

a Twoje stwierdzenie ;
- Na drugim forum wkurzyłeś ludzi - myślę że tylko zazdrosnych , wszystkowiedzących i najpiękniejszeautomających innych nie wkurzyłem
- myślisz że tu są głupsi? - tak nie myślę , ale Ciebie nie będę wyprowadzał z własnego obłedu
Ostatnio zmieniony przez piotrgarwolin 2015-01-04, 10:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
SURU
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-04, 10:45    

Ja bym nie sprzedawał wcale . Takie auto to rarytas . Powoli bym sobie go robił . Za kilka lat miałbym super autko . A i wtedy wartość na pewno byłaby większa .
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2015-01-04, 10:52    

Drodzy dyskutanci. Przypominam, że rejestrując się na forum zaakceptowaliście TO ;) Warto zerknąć do punktów 5 i 7 , bo skorzystam z 8 oraz 18 i pozamiatam ;)
Należy to odczytywać, jako ostatnie ostrzeżenie i jeśli nadal zamiast pytań o ewentualny przedmiot będą prowadzone osobiste wycieczki temat poddam rewitalizacji ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Jacek957 
Starszy pisarz
Jacek957

Safrane ph: PH I RT Allrad
Rocznik: 1995
Pojemność: 3,0 V6
Wersja wyposażenia: Zmodyfikowana do Baccary (bez pneumatyki)
Wiek: 66
Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 150
Skąd: Legnica
Wysłany: 2015-01-04, 12:11    

Witam wszystkich w niedzielny poranek :) i proszę o wybaczenie być może zbyt ostrych słów pod adresem piotrgarwolin, (broń boże kultowego Biti) :wstyd: i jeśli pozwolicie odpowiem temu panu.Do tego ogłoszenia nie mam żadnych zastrzeżeń,jest napisane poprawnie(pierwsze takie nie było).(masz tyle lat i nie wiesz że Ty piszemy z dużej litery) użyłem małej rozmyślnie :wstyd: .(od ""P R A W I E baccary"") NIGDY nie twierdziłem że moje auto to Baccara,po prostu zmodyfikowałem wnętrze w oparciu o ORYGINALNE części (było to możliwe również w salonie na specjalne życzenie za odpowiednią dopłatą oczywiście) :) .( niech pochwali się tym swoim "prawie" cackiem )Cała dokumentacja fotograficzna mojej pracy jest dostępna na forum trzeba tylko poszukać) i zajęła mi prawie rok poszukiwania części i pracy nie wspominając o kosztach,a to jeszcze nie koniec :( Co do obłąkania to tak Safrana oczarowała mnie do tego stopnia że nawet moi bliscy twierdzą że jestem obłąkany ;) ale to mi nawet pasuje :) .Plakatu Biti nie posiadam choć oczywiście ten model jest wyjątkowy i jak wielu chciałbym go posiadać ale niestety na chceniu na razie pozostanę :( . A trzeba Ci wiedzieć że mimo iż moje auto po sprowadzeniu do kraju było w idealnym stanie to "modyfikacje" zajęły mi jak już wspomniałem ponad rok czasu i masę kasy mimo że to tylko Allrad (Quadra)to co dopiero może kosztować Odnowienie Biturbo w Baccarze? wie to kilku forumowiczów bo posiadają (posiadali takowe).Na koniec jeszcze raz przepraszam za osobiste "wycieczki" :wstyd: ale Ty nie byłeś lepszy :zly: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15