Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Service
Autor Wiadomość
Predator 
Starszy pisarz
Pogromca Alienów


Safrane ph: Była I
Rocznik: Była 1993
Pojemność: Była 2.2Si 12V
Wersja wyposażenia: Była Wypasiona :)
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 370
Skąd: Lublin/Świdnik
Wysłany: 2013-06-17, 19:45    Service

Zakończyłem dziś już wszystkie prace związane z wymianą instalacji w aucie, zrobiłem sobie także znowu rezerwę bo tak jak poprzednio nie działała prawidłowo, jak już wszystko poskładałem na początku było ok, jednak świeci się cały czas napis SERVICE i nic po za nim, żadna inna kontrolka się nie świeci, zauważyłem że się świeci po przejechaniu kilku metrów, dodam że miałem do wymiany oleju 1600km i po każdym przekręceniu kluczyka migał mi dystans właśnie do wymiany przebiegu, myślałem że to tego wina i zresetowałem go, teraz jest 10000 ale SERVICE nadal się świeci, po przekręceniu kluczyka dystans do wymiany oleju dalej się zapala i miga przez chwilę, czy po przejechaniu iluś km przestanie się tak dziać? wcześniej nie migał mi tylko pokazywał np średnią prędkość, a co z tym service? Czego to może być wina? Dodam że nie posiadam podłączonego komputera pokładowego, (nie pokazuje spalania, ilości paliwa) pokazuje tylko (przejechane km, średnią prędkość) na poprzedniej instalacji było tak samo, wszystko podłączyłem tak jak było w tamtej instalacji i na początku było ok, o co może mu chodzić?

Zapomniałem dopisać że jak chciałem uruchomić autko po zakończonej pracy żeby przetestować do radio lampki rozładowały mi aku, przekręciłem kluczyk było słychać pompę ale rozrusznik nawet nie przekręciłem zrobiłem tak że 3 razy, podłączyłem drugi aku i jak uruchomiłem auto to service był już zapalony.



Jako że nikt jeszcze nie odpowiedział a problem został rozwiązany proszę o usunięcie tematu, szkoda żeby tylko zaśmiecał forum, Przepraszam za kłopoty i Pozdrawiam :)
_________________
Clip - Lubelskie
Ostatnio zmieniony przez Predator 2013-06-18, 14:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16