Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Criss
2013-03-06, 14:34
Sprzedam Renault Safrane 2.2DT
Autor Wiadomość
Dariusz1987 
Użytkownik

Safrane ph: II
Rocznik: 1999
Pojemność: 2.2 12V
Wersja wyposażenia: 2.2dT
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-02-28, 22:14    Sprzedam Renault Safrane 2.2DT

Witam państwa serdecznie dziś już konkretnie postanowiłem sprzedać swoje Autko, pochłonęło wiele nerwów i pieniędzy ale dostarczyło wiele przyjemności z jazdy i zawsze dowiozła mnie do celu.
Renault Safrane została wyprodukowana w 1999r. napędza ją silnik diesla 2.2DT 250Nm. 113KM.
Obecny przebieg to około 229tys i wciąż rośnie.
To co zrobiłem w tym samochodzie:
Uszczelka pod głowicą wraz z planowaniem głowicy sprawdzeniem na szczelność itp. Nowy rozrząd firmy SKF wraz z pompą wody i paskiem osprzętu. Sprawdzona turbina , wtryskiwacze zostały również sprawdzone i wyczyszczone.
Co do reszty nie było zastrzeżeń więc jej nie ruszałem, silniczek pracuje na oleju 10W40 ELF a skrzynia biegów na MOTUL 75W80.
To co jeszcze według mnie trzeba zrobić:
Tapicerka jest brudna i jak tylko zrobi się dostatecznie ciepło oddam auto do profesjonalistów by wyprali całą tapicerkę.
Pojawiła się korozja na klapie bagażnika dolny rant trzeba to usunąć.
Uszkodzony spryskiwacz tylnej szyby (poprzedni właściciel go połamał ) dostawała się woda.
Autko kiedyś miało jakąś kolizje i lampa przednia jest nie oryginalna i widać jak zaczyna zmieniać barwę.
Według mnie pedał sprzęgła pracuje dość ciężko a szczególnie w minusowych temperaturach mechanicy twierdzą by tym się nie przejmować ale mnie to denerwuje i szukam kogoś kto mi to dokładnie sprawdzi ( podejrzewają że układ sprzęgła trzeba odpowietrzyć i zmienić płyn ale nikt nie chce się podjąć tej naprawy)
Na podsumowanie dodam że są liczne ślady użytkowania w postaci drobnych rys zadrapań i otarć (poprzedni właściciel starszy pan nie dbał o auto) obecnie włożyłem wiele pracy ale i tak to za mało by przywrócić mu dawny blask
W tym linku znajdą państwo zdjęcia :
http://pokazywarka.pl/nt6jkr/

[ Dodano: 2013-03-02, 23:51 ]
Ciężko pracujący pedał sprzęgła to już przeszłość okazało się że sprężyna która ma za zadanie wspomagać naciskanie sprzęgła źle się ułożyła :chytry: dziś wskoczyła na swoje prawidłowe miejsce i działa prawidłowo lekko i płynnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17