Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż niefabrycznego zamka centralnego
Autor Wiadomość
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Pomógł: 58 razy
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2013-01-09, 18:59    

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć, to kup i zamontuj najprostszą centralkę centralnego zamka, a fabryczne immo dezaktywuj . Wszelkie alarmy i immobilisery stwarzają najwięcej problemu zazwyczaj.... samemu użytkownikowi, a nie osobom chętnym na stare auto ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Predator 
Starszy pisarz
Pogromca Alienów


Safrane ph: Była I
Rocznik: Była 1993
Pojemność: Była 2.2Si 12V
Wersja wyposażenia: Była Wypasiona :)
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 370
Skąd: Lublin/Świdnik
Wysłany: 2013-01-09, 20:51    

Podpowiedz bardzo dobra. Jak chodzi o sam sterownik to może być ten który podałem z tego co widzę jest chyba najlepszy, ew.

http://allegro.pl/sterown...2886157228.html

Oba posiadają sterowanie kierunkowskazami jak byś chciał.

Chyba że ktoś Ci poda jakiś lepszy to już jak chcesz, to tylko propozycje z mojej strony. Pamiętaj że nie wszystko musisz podłączać, jak nie chcesz odcinania zapłonu to nie połączasz i tyle :)
_________________
Clip - Lubelskie
Ostatnio zmieniony przez Predator 2013-01-09, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
markus092 
Użytkownik

Safrane ph: I
Rocznik: 1993
Pojemność: 2,2
Wersja wyposażenia: E
Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-01-11, 01:04    

dzięki za podpowiedzi i odpowiedzi myślałem nad kupnem tego zestawu http://allegro.pl/logo-ce...2931615383.html tylko właśnie nie bardzo byłem pewien czy będzie to grało z z immobiliserem jeśli nie to kupie ze zwykłym pilotem
 
 
Predator 
Starszy pisarz
Pogromca Alienów


Safrane ph: Była I
Rocznik: Była 1993
Pojemność: Była 2.2Si 12V
Wersja wyposażenia: Była Wypasiona :)
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 370
Skąd: Lublin/Świdnik
Wysłany: 2013-01-11, 16:34    

markus092 napisał/a:
tylko właśnie nie bardzo byłem pewien czy będzie to grało z z immobiliserem jeśli nie to kupie ze zwykłym pilotem


immo tak czy inaczej musisz odłączyć bo żaden zestaw nie będzie współpracował. Co do tego zestawu co podałeś to nie wiem czy da radę go podłączyć to jest centralka zamka i nie wiem czy posiada sterowanie innym centralnym, mam podobną centralkę która mi została jak zakładałem w innym aucie i w niej są tylko kable do podłączenia siłowników, jak chcesz możesz zadzwonić i spytać albo szukać centralki alarmu one na 100% mają wyjście do podłączenia innej centralki np coś takiego:

http://allegro.pl/nowosc-...2915475687.html

Pamiętaj że jak nie chcesz odcięcia zapłonu czy czujników ruch itp to nie musisz podłączać, podpinasz tylko kable od sterowania centralnym, resztę izolujesz i tyle.

W tych centralkach masz coś takiego jak samo uzbrajanie, jak otworzysz auto z pilota i nie otworzysz drzwi przez 30sekund to auto samo się zamknie, jak dla mnie przydatne gdy przypadkiem naciśniesz na kluczyk. Jak byś miał jakieś problemy z podłączeniem to wal śmiało, chętnie pomogę oczywiście bezinteresownie :)
_________________
Clip - Lubelskie
Ostatnio zmieniony przez Predator 2013-01-11, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15