Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Criss
2012-10-12, 18:53
Sprzedam Renault Safrane II 2.2DT 1999r.
Autor Wiadomość
Dariusz1987 
Użytkownik

Safrane ph: II
Rocznik: 1999
Pojemność: 2.2 12V
Wersja wyposażenia: 2.2dT
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Białystok
  Wysłany: 2012-10-11, 16:01    Sprzedam Renault Safrane II 2.2DT 1999r.

Sprzedam Renault Safrane 2.2DT 1999r. autko ma obecnie przejechane na liczniku 228,300 km.
Obecnie w autko zainwestowałem sporą sumkę by służyło jeszcze długo i bez awaryjnie, a co zrobiłem już piszę:
Wymiana uszczelki pod głowicą wraz z planowaniem głowicy i sprawdzeniem jej szczelność .
Wymieniony kompletny rozrząd (pasek ,rolka prowadząca ,rolka napinająca ,pompa wody , termostat) wszystkie podzespoły firmy SKF
Turbina przy okazji była zawieziona do specjalistycznego warsztatu na sprawdzenie stanu i czyszczenie, gdzie mi powiedziano że jest w b. dobrym stanie.
Oczywiście przy okazji wymiana wszystkich płynów i olejów
Silnik zalany olejem ELF 10W40
Skrzynia zalana olejem Mobil 75W80
Olej przekładniowy Czerwony również MOBIL
Układ chłodzenia zalany Petrygo
Układ hamulcowy zmieniony płyn oczywiście DOT 4 klocki i tarcze jeszcze grube i nie wymagają wymiany.
Zdjęcia wyślę osobom zainteresowanym kupnem cena jaka mnie interesuje to 8tys zł do negocjacji.
Autko nie jest bez wad, pojawia się korozja na tylnych nadkolach na chwile obecną delikatny nalot, elementy zawieszenia również są gdzieniegdzie pokryte korozją z tego co mi wiadomo autko kiedyś miało kolizje z bramą i maska była szpachlowana a lampa sklejona jak i zderzak.
Z tyłu przeciekała mi woda do bagażnika co się okazało jakiś pseudo mechanik wyjmował spryskiwacz tylnej szyby i połamał jego zatrzaski przez co zaciekała mi woda obecnie miejsce (otwór) gdzie powinna być dysza spryskiwacza jest zaklejone taśmą.
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-10-11, 16:43    

Proszę przeczytać --> regulamin <---i dostosować do niego ogłoszenie.W przeciwnym razie po 24 h usuwam.
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17