Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
tak sobie siedzę i myślę...
Autor Wiadomość
zgagulka 
Klubowicz
marudząca sekutnica


Safrane ph: b/d
Rocznik: b/d
Pojemność: b/d
Wersja wyposażenia: b/d
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 252
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2012-01-20, 20:38    

Zbyszku, dostępu grupa ID nie ma i nie miała...to raz
Darku w adminowni Anita nie wypowiedziała się ani razu więc śmiem twierdzić, że nie miała tam dostępu również, ale nie to jest najistotniejsze tylko wyciek informacji nie przeznaczonych dla ogółu. Sam to piętnowałeś na redowym.

Zbyszku, luz nie oznacza samowolki a obecny stan to wynik sprzątania tego co zostało zaniedbane.
Niejednokrotnie, zwracaliśmy Ci uwagę, że zaśmiecając forum zniechęcimy userów do szukania i utrudnimy pracę Modów - zgadzałeś się z tym a potem...cóż...przykład idzie z góry.

Zawsze twierdziłam, że są działy w których można sobie "polać wodę" i do tego służy również SB, reszta ma pomóc w chwilach gdy są kłopoty - po to głównie wchodzą userzy.

Nie będę straszyć screenam, które ja posiadam bo nie są one do oglądania przez ogół ale pewne rzeczy są w logach których być nie powinno. Nie prosiłam ani o moda ani tym bardziej o admina, mam natomiast świadomość, że jeżeli coś mam zrobić to staram się to wykonać najlepiej jak można. Nie wiem czemu miała służyć ta moja "nominacja" ale ja nie będę elementem cudzej rozgrywki.
Jeżeli wytykanie spamu, poprawianie błędów i zwracanie uwagi, że coś jest nie tak, nie jest zadaniem modów i admina - to ja widocznie inaczej pojmuję funkcyjność na forum.
Powiedziałam, kiedyś że bez względu na kolor każdemu jak zasłuży.
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2012-01-20, 21:26    

arek napisał/a:
Konto Anita nigdy nie miało dostępu do działu "Administracja" do czasu, gdy byłem jeszcze moderatorem.

Konto Anita miało dostęp do tego działu od kiedy powstał ModTeam :) trzeba było czytać PA :rotfl:
arek napisał/a:
"podbijałeś listę" przez wizyty dokładnie zliczone jako jedna minuta. )

Też jak widzę jesteś dobrze przygotowany to bardzo ciekawe. Poza tym to i tak lepiej niż odejść jak to ująłeś "Z twarzą" a potem wszystko torpedować.
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-01-20, 21:31    

W każdym bądź razie, nie zmienia to faktu, że zaczyna się robić jak na redowym, czyli jakieś dochodzenia, karanie userów za to, że skorzystali z czyjegoś konta. To, że się nie wypowiedziała nie znaczy, że nie miała dostępu. Wejdźcie w PA i sprawdźcie zezwolenia dla grup i użytkowników. Jeżeli miała dostęp to nie ma podstaw do tego aby kogoś osądzać o korzystanie z czyjegoś konta. Równie dobrze Anita mogła skopiować interesującą Darka treści i przekazała mu a on ją wykorzystał do napisania posta. Jest jeszcze druga opcja, którą sama stosujesz czyli screeny ;) Proszę o zmianę mojego statusu z klubowicza na moda, dzisiaj stwierdziłem, że nie będę się utożsamiał z tym forum ze względu na to, że ktoś zaczął robić to co kiedyś było mi wytykane.

zgagulka napisał/a:
Niejednokrotnie, zwracaliśmy Ci uwagę, że zaśmiecając forum zniechęcimy userów do szukania i utrudnimy pracę Modów - zgadzałeś się z tym a potem...cóż...przykład idzie z góry.

Owszem, niejednokrotnie ale nikt nie narzekał, kiedy zaczęliśmy być nieugięci zaczęły się protesty, posądzanie o absurdalne myślenie itd itd

Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-01-20, 21:35 ]
Z ID sam się wyrzuciłem :P Poza tym dział Administracja chyba jest opisana jakos "dział dla adminów, modów i ID"
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-20, 21:44    

Darek napisał/a:
arek napisał/a:
Konto Anita nigdy nie miało dostępu do działu "Administracja" do czasu, gdy byłem jeszcze moderatorem.

Konto Anita miało dostęp do tego działu od kiedy powstał ModTeam :) trzeba było czytać PA :rotfl:

Nie wystarczył Ci więc dostęp z jednego konta ? PA czytałem, ale nie szukałem wśród "przyjaciół" ;) Wytłumacz teraz userom, jak niektórzy są lepsi od innych ;)
Darek napisał/a:

arek napisał/a:
"podbijałeś listę" przez wizyty dokładnie zliczone jako jedna minuta. )

Też jak widzę jesteś dobrze przygotowany to bardzo ciekawe. Poza tym to i tak lepiej niż odejść jak to ująłeś "Z twarzą" a potem wszystko torpedować.

Jak nie docierało, gdy ja i Mariusz pisaliśmy wprost w Administracji, to zobaczyłeś dopiero posty usera ? ;)

Goli, czyżbyś przypominał mi czasy, gdy na Redowym w Twoim imieniu broniłem godności usera ? - teraz żałuję.
Jeżeli Anita miała dostęp do PA i Administracji, to ją też dotyczy zwyczajna , ludzka uczciwość, na którą nie było stać wówczas Ciebie, jako admina, aby poinformować osoby współodpowiedzialne za forum.
Jednym słowem wstyd Zbyszku i brak zaufania, a ja Ci dałem ten kredyt, nawet gdy Redowi i Bieniowi zrobiłeś psikusa. Cóż, "ludzką rzeczą jest błądzić, głupców tkwić błędzie "
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-01-20, 21:50    

Kasiu zrób tak jak zwykł mówić Arek "miej jaja i ustaw tak ja powinno być" czyli zmień mnie na sympatyka tak jak prosiłem. Poproszę również o wyłącznie dostępu do tego działu.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
zgagulka 
Klubowicz
marudząca sekutnica


Safrane ph: b/d
Rocznik: b/d
Pojemność: b/d
Wersja wyposażenia: b/d
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 252
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2012-01-20, 21:54    

Goalkeper napisał/a:
Kasiu zrób tak jak zwykł mówić Arek "miej jaja i ustaw tak ja powinno być"


Nie będziemy porównywać ;)

Dobrze, Zbyszku - szkoda tylko, że pomimo potencjału nie chcesz zrozumieć...
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2012-01-20, 23:06    

arek napisał/a:
Jeżeli Anita miała dostęp do PA i Administracji

Proszę Cię tylko NIE mieszaj. Anita nigdy nie miała i nie ma dostępu do PA. To również pewnie powie Ci Administrator forum.

EDIT. W tym całym zamieszaniu nikt nie zauważył, że sprawa rozbija się o takie samo głosowanie które odbyło się pól roku wcześniej. Widać jeśli większość głosuje na NIE należy to ukryć, a gdy na TAK można wszystkim obwieścić. To jest dopiero "zwyczajna ludzka uczciwość"
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
Ostatnio zmieniony przez Darek 2012-01-21, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-22, 19:12    

Widzę,że nikt nie ma nic do powiedzenia :?: ...czy żaden Klubowicz nie ma naprawdę nic do powiedzenia? :?: Wiem,że nie jest to miła dyskusja dla nikogo ale trzeba przez to przebrnąć i coś ustalić bo tak będziemy kręcić się w kółko...
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-22, 21:26    

Darek napisał/a:
W tym całym zamieszaniu nikt nie zauważył, że sprawa rozbija się o takie samo głosowanie które odbyło się pól roku wcześniej. Widać jeśli większość głosuje na NIE należy to ukryć, a gdy na TAK można wszystkim obwieścić. To jest dopiero "zwyczajna ludzka uczciwość"


W tym całym zamieszaniu usiłujesz ukryć fakt, że wykorzystałeś wypowiedzi z działu, który nie jest dostępny dla wszystkich. Nie zmierzam przytaczać Twoich wypowiedzi, bo szanuję innych, jak i funkcję, którą sprawowałem. Umiem odróżnić prywatę od normalnej rzeczywistości forum i nie posunę się do tego samego.

Wówczas na forum nie było zbyt wielu aktywnych userów, natomiast grupa moderująca liczyła 2 Adminów i 4 Moderatorów. 6 osób decydowało o nadaniu statusu "klubowicza", a nie jak obecnie teoretycznie trzy. Drobna różnica Darku.
Uważam, że w obecnej sytuacji jest to uczciwe. Możesz się ze mną nie zgadzać, ale sam przyznałeś
Darek napisał/a:
jeśli większość głosuje na NIE

to chyba nie za bardzo wypada pisać, że :
Darek napisał/a:
Oczywiście w rzeczonym temacie informuję, że NIEZMIENNIE nie mam zdania, więc niech będzie jak zdecyduje większość :)


Obydwaj wiemy, że ten ostatni cytat nie jest do końca prawdziwy ;)

Goalkeper napisał/a:

Z ID sam się wyrzuciłem :P Poza tym dział Administracja chyba jest opisana jakos "dział dla adminów, modów i ID"

Wyrzuciłeś się Zbyszku i była to Twoja męska decyzja :P
To jest grupa, do której userów dodaje wyłącznie zgagulka i tak to na samym poczatku zostało ustalone.

Dział "Administracja" zawsze opisany był jako dostępny dla Adminów i Modów, a nie grupy ID, bo wówczas miał by do niego dostęp "desperos", a nie miał ;) Dopisałeś zapewne niedawno, bo pamięć nawet jako zgred mam niestety jeszcze dobrą ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2012-01-22, 21:52    

arek napisał/a:
to chyba nie za bardzo wypada pisać, że :
Darek napisał/a:
Oczywiście w rzeczonym temacie informuję, że NIEZMIENNIE nie mam zdania, więc niech będzie jak zdecyduje większość :)


Obydwaj wiemy, że ten ostatni cytat nie jest do końca prawdziwy ;)

Jak sam zauważyłeś jestem już słusznego wieku który mnie męczy więc prosiłbym o wyjaśnienie powyższego jak krowie na rowie.

P.S Oczywiście w dniu Twojego święta wszystkiego dobrego i oby Twój umysł zawsze był tak jasny jak teraz a zdrowie dopisywało.
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15