Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
tak sobie siedzę i myślę...
Autor Wiadomość
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-01-19, 20:31    

nick znany aczkolwiek niewiele moge powiedziec
_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-19, 20:36    

Dużo postów, mało treści jak na razie moim zdaniem.
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2012-01-20, 14:20    

arek napisał/a:
Bartek, niektórzy obecni klubowicze też jak się później okazało maja dwa oblicza

Arku to bardzo interesujące, że napisałeś powyższe zdanie akurat przy dyskusji zmiany statusu Daroota.

Od wczoraj się zastanawiam jak to:
arek napisał/a:
Aby nie robić offtopa po przeanalizowaniu pewnego okresu czasu przedstawię swoje propozycje na klubowicza:
Daroot - jest z nami od początku, zna się na tym modelu i wręcz go uwielbia. Czy potrzeba czegoś więcej aby zmienić kolor ubranka ?

ma się do tego:
arek napisał/a:
Według mnie, Daroot swoim zachowaniem w przeszłości - zakładaniem kolejnych kont i szukaniem dziury w całym na długi czas zablokował sobie możliwość dostania niebieskiego ubranka. Ja jestem zdecydowanie przeciwny

Nie wiem co się zmieniło. Charakter Darka na pewno nie - tego nikt nie potrafi. Wiedzę miał od zawsze i nikt temu nie zaprzeczy. Czym więc NA PRAWDĘ zasłużył na Twój kredyt zaufania ?

Na koniec, w świetle powyższych cytatów, chciałbym pogratulować Crissowi niezmienności poglądów.
Bartek, jak widać to rzadka cecha i choć nie raz wpędzi Cię w kłopoty to i tak w bilansie ogólnym wyjdziesz na plus.
Obiecuję przy najbliższej wycieczce w Kotlinę Kłodzką zboczyć do Legnicy i napić się z Tobą PIWA. ;)

P.S. Oczywiście w rzeczonym temacie informuję, że NIEZMIENNIE nie mam zdania, więc niech będzie jak zdecyduje większość :)
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
Ostatnio zmieniony przez Darek 2012-01-20, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-20, 18:16    

Darek napisał/a:
arek napisał/a:
Bartek, niektórzy obecni klubowicze też jak się później okazało maja dwa oblicza

Arku to bardzo interesujące, że napisałeś powyższe zdanie akurat przy dyskusji zmiany statusu Daroota.

Od wczoraj się zastanawiam jak to:
arek napisał/a:
Aby nie robić offtopa po przeanalizowaniu pewnego okresu czasu przedstawię swoje propozycje na klubowicza:
Daroot - jest z nami od początku, zna się na tym modelu i wręcz go uwielbia. Czy potrzeba czegoś więcej aby zmienić kolor ubranka ?

ma się do tego:
arek napisał/a:
Według mnie, Daroot swoim zachowaniem w przeszłości - zakładaniem kolejnych kont i szukaniem dziury w całym na długi czas zablokował sobie możliwość dostania niebieskiego ubranka. Ja jestem zdecydowanie przeciwny

Nie wiem co się zmieniło. Charakter Darka na pewno nie - tego nikt nie potrafi. Wiedzę miał od zawsze i nikt temu nie zaprzeczy. Czym więc NA PRAWDĘ zasłużył na Twój kredyt zaufania ?

Popierałeś mnie wówczas ze zdwojoną siłą.


To jest moja decyzja i ja ten kredyt zaufania daję, jak większości osób, pomimo, że niektórzy potrafią go zawieść.
Podtrzymuje swoje zdanie co do Daroota, bo jak napisałem kiedyś "zablokował sobie na długi czas", który moim zdaniem już upłynął.

O ile dobrze pamiętam, to przytoczyłeś mój cytat z ubiegłego roku z działu "Amninistracja" do którego teoretycznie nie powinieneś mieć już dawno dostępu ?
Swoja drogą jak to jest, że sam zrezygnowałeś z moderowania i dostępu do ukrytego działu, a teraz przytaczasz z niego cytaty. Ja nie potrzebuję tak długiego czasu na zastanawianie jak to jest, z ilu kont korzystasz i gdzie jeszcze jako grupa "Sympatyk" masz dostęp. Jeżeli nie umiesz odejść z twarzą, to nie rób teraz podchodów, bo nie wiem po co to bicie piany ?


Darek napisał/a:
Na koniec, w świetle powyższych cytatów, chciałbym pogratulować Crissowi niezmienności poglądów.
Bartek, jak widać to rzadka cecha i choć nie raz wpędzi Cię w kłopoty to i tak w bilansie ogólnym wyjdziesz na plus.
Obiecuję przy najbliższej wycieczce w Kotlinę Kłodzką zboczyć do Legnicy i napić się z Tobą PIWA. ;)

Takie wynurzenia można robić w działach "Spoty", lub przez PW, bo nie wiem co ma wspólnego z obecnym tematem ?

Darek napisał/a:
P.S. Oczywiście w rzeczonym temacie informuję, że NIEZMIENNIE nie mam zdania, więc niech będzie jak zdecyduje większość :)

Tym bardziej nie wiem, co miała wnieść do tej dyskusji Twoja wypowiedź ?
Oczywiście, że zdecyduje większość, albo za plecami innych jedna osoba, jak to miało miejsce pod koniec ubiegłego roku ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
zgagulka 
Klubowicz
marudząca sekutnica


Safrane ph: b/d
Rocznik: b/d
Pojemność: b/d
Wersja wyposażenia: b/d
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 252
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2012-01-20, 18:26    

W związku z naruszeniem przez Darka pewnych reguł, tj. wyciąganie i cytowanie informacji nie przeznaczonych dla szerszego kręgu odbiorców, będę zmuszona podjąć decyzje - nazwijmy je dyscyplinujące.
Pominę fakt, że jako Sympatyk - na własne życzenie - Darek nie powinien mieć dostępu do spraw klubowych...to mi nie przeszkadzało, gdyż biorąc pod uwagę staż i wkład bez względu na kolor - należało się. Ale "obejście" ograniczeń dostępów przez nadanie nienależnych uprawnień Anicie, z którego to obejścia Darek skorzystał jest poważnym naruszeniem zasad, które sam zresztą ustalał.
Dla mnie sprawa jest prosta: za zgodą Goliego (jeszcze przed podarowaniem mi ubranka) i nie chce rzucać oskarżeń ale możliwe, że Moda, Panowie sobie zapewnili wejście do działu gdzie nie powinni byli zaglądać.
Pomijając fakt, że dostęp do bazy danych ma nadal Goli i, jak to określił sam, jeszcze 3 czy 4 osoby, wyłączając mnie.
W/g mnie zostało bardzo nadszarpnięte zaufanie, tym bardziej, że z bazy danych można wykonywać pewne ruchy nie będąc widocznym.

Dlatego też, doszłam do wniosku, że dłużej nie zamierzam się tylko temu przyglądać, proszę klubowiczów o opinię jakie konsekwencje mam wyciągnąć. Prośba moja wynika z faktu, że nie chcę być posądzana o osobiste pobudki.
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2012-01-20, 19:46    

Skoro Administrator tak stawia sprawę należy się użytkownikom (klubowiczom) parę słów wyjaśnienia.
Po pierwsze nie zrzekłem się klubowicza. Wyraziłem niechęć do noszenia "ubranka " w takim samym kolorze jak "Ekipa Księżycowa"
Po drugie do działu administracyjnego miały dostęp WSZYSTKIE osoby które przeszły z REDowego w pierwszym rzucie Ty Kasiu również, dlatego i tylko dlatego byłaś modem żebyś mogła w tym dziale się wypowiadać, podobnie Anita tylko bez tych ceregieli bo zagląda tu sporadycznie.
Po trzecie uprawnienia do PA otrzymaliśmy z Arkiem oficjalnie (ModTeam) po to żeby za każdym razem nie szukać na gwałt Zbyszka gdy trzeba coś zmienić.
I wreszcie po czwarte wraz ze zrzeczeniem się funkcji moderatora utraciłem dostęp tak do PA jak i do działu administrowania. Posiadam jednak zrzuty ekranowe z tego działu po to żeby uniknąć właśnie tego typu pomówień lub gdyby ktoś próbował zacytować coś czego nie powiedziałem.

P.S Arku posiadam tylko jedno konto i Kasia Ci to pewnie z wielką przyjemnością sprawdzi. Ach i jeszcze jedno nigdzie się nie wybieram więc nie wiem skąd ten pomysł o moim odejściu z nas dwóch to chyba tylko Ty chciałeś kasować konto.
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
Ostatnio zmieniony przez Darek 2012-01-20, 19:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-20, 20:04    

Nie zrzekłeś się Klubowicza więc jeżeli chcesz to będziesz znowu niebieski...jeżeli nie chcesz nosić ubranka "ekipy księżycowej" i pozostajesz przy obecnym kolorze tej grupy(sympatyk)będziesz miał uprawnienia jako sympatyk.Nie będzie równych i równiejszych...

PS:
Samochód też masz zamiar sprzedać żeby nie jeździć modelem takim jak "ekipa księżycowa"?
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
Ostatnio zmieniony przez desperos 2012-01-20, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-01-20, 20:13    

Dostęp do bazy, mam tylko ja i Ciastek. A te cztery osoby, o których wspomniałaś Kasiu znały tylko hasło do konta na forum, które przy aferze z kolorami, zostało już zmienione. Być może, w momencie kiedy zmieniałem statusy osób nie wyłączyłem dostępu do działów "prywatnych". Od strony bazy nie da się nic zrobić poza zmianą statusu, usunięciem konta, postów, tematów, nie wiem gdzie uprawnienia się włącza i nawet nie chce mi się szukać, dlatego też kiedy Desperos poprosił o TeamMod'a zalogowałem się do bazy aby zrobić z siebie admina, poustawiałem mu co chciał i wróciłem do klubowicza. Grupa ID ma też dostęp do Panelu Administracyjnego z tego co pamiętam. I do niego należy Anita. Jak Darek pozyskał informację nie wnikam, bo tak na prawdę tego nie wiadomo.

Odnośnie Daroota jestem na nie.

Poproszę również o zmianę z klubowicza na sympatyka. Jedno spostrzeżenie już Wam niedawno dał jeden z klubowiczów mówiąc, że zarząd czy forum zaczęło robić się antyuserowe czytaj nieprzyjazne dla użytkowników. Chciałem, żeby był luz bez minimum totalitaryzmu niestety niektórym się to nie podobało.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-20, 20:19    

Cytat:
Grupa ID ma też dostęp do Panelu Administracyjnego

Jestem w grupie ID już dość długo i takowego dostępu nigdy nie miałem...ani do PA ani do Adminowni
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-20, 20:31    

Posiadasz zrzuty ekranowe całego działu ? Gratulacje z umiejętności przewidywania kolejności następstw ;) Anita miała dostęp do Aministracji ? - dziwne, jak byłem w ModTeam to tego nie widziałem, bo była jedynie "Klubowiczem" , więc pierwsze o tym słyszę.
Konto Anita nigdy nie miało dostępu do działu "Administracja" do czasu, gdy byłem jeszcze moderatorem.
Nie zaprzeczasz jednak swoją wypowiedziom, że korzystasz nie ze swojego konta, aby wejść, gdzie nie powinieneś mieć dostępu.
Zrobiłeś sobie dojście do działu, bo choć jako moderator przez ostatnie pół roku nic nie robiłeś, to jedynie "podbijałeś listę" przez wizyty dokładnie zliczone jako jedna minuta. Nie da się w tym czasie nawet przeczytać jednego posta, a tu nagle transformacja - wiesz co, gdzie, kiedy, kto i z kim ? Pokaż mi informację o tym, że chciałem kasować konto ? Pokaż te zrzuty ekranu, w którym niby wyraziłem takowy akces ?
Darek , trzeba umieć z twarzą odejść z funkcji moderatora i o tym napisałem. Jest post informujący userów, że zrezygnowałem, natomiast Ty grzebiesz po forum na cudzym nicku i przytaczasz cytaty z miejsca, z którego nie powinny wychodzić takie wiadomości.
Zastanów się kim jesteś i w jakim świetle siebie stawiasz ?
Może też wkleisz na forum PW przesyłane pomiędzy nami, bo zapewne masz też je zapisane ?
Darek, nie wiem, czy przechodzisz kryzys wieku średniego, czy to zazdrość, że grupa lubelska spotyka się w "Księżycowej" ? Nie oceniam, ale nie naszą jest winą, że umiemy się zorganizować i mieszkamy w miarę blisko.

Co do pytania Administratora, co z tym faktem zrobić, to dla mnie jest tylko jedna odpowiedź - ban forever.
Zapewne założysz jeszcze kilka kont, jak na Redowym, ale nie interesuje mnie to.
Szkoda, że jako były moderator Darku tak właśnie postąpiłeś. Nie oceniam, nie znam powodów, widzę tylko efekt.

Goli, grupa ID nigdy nie miła dostępu do PA, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nawet Ty6 nie byłeś w ID, bo jak mawiała Kaśka, trzeba na to zasłużyć, a to jest Jej grupa :P
Goalkeper napisał/a:
już Wam niedawno dał jeden z klubowiczów mówiąc, że zarząd czy forum zaczęło robić się antyuserowe czytaj nieprzyjazne dla użytkowników.

Znacznie wcześniej nie jeden z użytkowników nawet zakładał na ten temat posty i co ? Jeden dostał bana, a drugi moda :P
Zbyszek, jeżeli tak, to pierwszy rzuć kamień ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15