Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
tak sobie siedzę i myślę...
Autor Wiadomość
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-13, 22:38    

Tak jest Wasza miłomściwość :P Właściwie, to co tu robi admin ? :P
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
zgagulka 
Klubowicz
marudząca sekutnica


Safrane ph: b/d
Rocznik: b/d
Pojemność: b/d
Wersja wyposażenia: b/d
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sty 2010
Posty: 252
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2012-01-18, 21:15    

Macie jakieś konkretne propozycje co do ewentualnej zmiany statusu na "klubowicz" ?, bo widzę, że zaczynamy chodzić na manowce :)
 
 
 
troja26 
Klubowicz


Safrane ph: ph1
Rocznik: 1993
Pojemność: 3.0 V6 12v
Wersja wyposażenia: RT z wypasem ;)
Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 120
Skąd: opolskie
Wysłany: 2012-01-19, 05:33    

Ja powiem tak po krótce klubowicz to osoba która...tak...tak kocha te autka...czy posiada czy nie...nie ważne emocjonalnie związana jest z tematem... nie podchodzi czysto rerytorycznie(mogłem się walnąć) do tematu lecz metafizycznie... znaczy się czuje... czuje sympatie to tych bryczek... potrafi poświecić dla tematu wiele...ok zapędziłem się. Jedynie mam nadzieję że ludzie którzy mają każdy samochód za środek transportu nie staną się klubowiczami. Sam wiele dałem by MAŁY został ze mną i nie chciał bym by ktoś komu się to nudzi był na równi ze mną.

[ Dodano: 2012-01-19, 06:31 ]
Co to jest klub...zbiórka ludzi którzy płacą...czy coś więcej... żyją tym...podniecają się każdą drobnostką którą dało się się osiągnąć. A jeśli nie... nie poddają się brną... może i w dno ale się nie poddają nie kończą. powstają i nadal pieszczą pielęgnują te może dobre... i przeklęte... Safrany... tak SAFRANE brzmi dumnie. Sami spytajcie ludzi czy wiedzą cóż to... 50% powie tak słyszałem laguna tylko ta większa... a ty powiesz nie... ta lepsza... ta która jest limuzyną... w zgiełku... w korku inni giną. a ja siedzę w jej wnętrzu zamknięty.. ot motłochu odcięty... spoglądam z lekką pogardą....twoją bryczkę wywyższą a moją pogardzą... lecz jak się na końcowym etapie spotkamy...to passat a tej damy nie naprawiamy... nie znamy tak to jest safrane francuska technika...wracasz..garaż kilka pytań...odpowiedź na forum...i zły humor znika wracasz do znajomego wrarsztatu a tam ten passat nie naprawiony a twoja safranka ucieka niczym pegaz nie dogoniony...tak tak jedno pytanie sie nasuwa czy niemiecka perfekcja czy francuska obsuwa... ;) ...a może to tylko schematy...tak...on stoi ty wracasz ...do chaty


tak jestem dumny bo napisałem...pokochałem SAFRANY... i na śmierć i życie zosałem

Rym mój może nie składny i nie dokładny lecz ukazał miłość...tak...tak do mej blaszannej wanny ;)

[ Dodano: 2012-01-19, 06:58 ]
A teraz mych wywodów dalsza nuta...może ta tragiczna... a...a...nóż do do myślenia skłaniająca nuta tak wierszem staram się przekazać ... w końcu wiersz ...trafi do Miecia i Kazia tak nawet i do Weroniki...która zna przydatne nam triki... nowinki i inne wiadomości...sorry tak...te autko w naszych sercach gości ...wypełnia je...i...tak szanuje troszeczkę pogrymasi do końca nie psuje...a jeśli już tak zrobi...chwilunia...co ten mechanik tam porobił...tak tak prawda jest taka do puki ktoś nie dotknie twej safrany...ciężej ustrzelić nić ptaka...no ok przeglądy...hmm...rzecz wielka...dotyka nawet niemieckiegi fricelka ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez troja26 2012-01-19, 07:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-01-19, 18:01    

Szkoda, że nie ma lajaków jak na FB bo od razu by poleciał :D
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-19, 20:09    

Widzę, że Grzesiek (troja26) w oryginalny sposób przedstawił postać klubowicza (nawet fanatyka :rotfl: ) i cieszę się, że tak właśnie z lekkim ;) . Może nie każdy to odbiera tak (nie musi), jak chciał to przekazać, ale jest w tym sporo racji :)
Aby nie robić offtopa po przeanalizowaniu pewnego okresu czasu przedstawię swoje propozycje na klubowicza:
Daroot - jest z nami od początku, zna się na tym modelu i wręcz go uwielbia. Czy potrzeba czegoś więcej aby zmienić kolor ubranka ?
HIRO - nie jest może zbyt długo na forum, ale utożsamia się z nami i z samochodem. Jest aktywny i lubi eksperymentować, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

Na razie tyle, ale każdy klubowicz może podać swoje propozycje :)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-01-19, 20:17    

moja propozycja Daroota padal juz dosc dawno, niestety bylo bez echa, bo ma chlop dwa oblicza
_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2012-01-19, 20:20    

Bartek, niektórzy obecni klubowicze też jak się później okazało maja dwa oblicza, a biorąc pod uwagę wkład w forum to Daroot zasłużył. Można powiedzieć, że amnestii nadszedł już czas ;)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-19, 20:21    

Daroot- chyba się"ustatkował" pomocny,przydatny herbatnik :D = jestem na tak
Hiro- Ma chłopina cierpliwość do Safki,lubi u nas przesiadywać,powisieć :rotfl: = jestem na tak
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-01-19, 20:23    

poczekajmy na zdanie łeb mastera admina, tudziez innych klubowiczow.
szkoda,ze tak pozno dojrzeliscie do tej decyzji odnosnie Darka
_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
desperos 
Klubowicz
Mr RESET :D


Safrane ph: Subaru Impreza
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.0 SOHC
Wersja wyposażenia: GL
Typ pojazdu: G10-
Typ silnika: EJ20E
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 331
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-19, 20:25    

A co sądzicie o chocapic-u ...troszkę popisuje...ma ktoś jakieś wieksze info o nim?
_________________
""Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno niepożądane, bo zwiewa czapkę...""
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16