Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Darek
2011-11-19, 22:28
Zmiana kolorów ?
Autor Wiadomość
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2011-11-17, 23:25    Zmiana kolorów ?

Ja już nie nadążam za widzimisię pewnych osób. Wpadnie, zmieni kolory i tyle go widzieli. Właściwie to chodzi o Goliego, bo pozostał na forum jedynym administratorem, ale czy to upoważnia Go do takich zachowań ?
Warto pewne kroki przemyśleć i przedyskutować, zanim się zrobi to na forum publicznym.
Widzę, że znów przywrócił kolory, ale czy tak tu ma być teraz, że pewne sprawy zależą wyłącznie od widzimisię i nastroju jednej osoby ?
Pewnie administracja na mnie naskoczy, że marudzę, ale mam własne zdanie i zawsze o tym mówiłem.
Ustalcie więc najpierw miedzy sobą, poinformujcie innych, a potem "róbta co chceta".

edit: Aby było wiadomo o co chodzi, to raz administrator ma kolor pomarańczowy, a za chwile czarny (albo taki odcień).

Zaczyna mi to z dużym stopniu przypominać zachowania Reda na poprzednim forum, a moja cierpliwość już drugi raz tego nie zniesie...
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-18, 10:57    

Dwa słowa, tak zupełnie z boku, z pozycji neutralnego obserwatora. Gdyby się nie spodobały, śmiało można to wywalić, nie pogniewam się.

Nie wiem, co tu zaszło, nawet nie bardzo chcę wiedzieć. Nie opowiadam się za nikim, bo nie znam – ani Was ani wydarzeń, ani Waszych racji. Jedno mogę powiedzieć, jako fachowiec – niestety, nie od samochodu, którym jeżdżę – od forum, jako takiego. Sporo się po różnych forach obijałem, od prawie pięciu lat rzeźbię we własnym, naprawdę mam trochę pojęcia. Dwie rzeczy na forum są dziecinnie proste; łatwo je uruchomić i (bardzo) łatwo rozwalić. Forum jest materią delikatną, jak dorastająca panienka. Reaguje na wszystko, a zwłaszcza na wahania nastroju użytkowników. I nawet, jeśli absolutnie najważniejszym jego celem jest wymiana fachowych informacji, o dobrą atmosferę też trzeba bardzo dbać, inaczej nikomu nie będzie się chciało zajrzeć. A tu nawet w nazwie jest słowo „klub”...

To nie jest forum wędkarskie, ani forum wielbicieli schabowego. Jest nas, właścicieli tego akurat modelu, naprawdę niewielu. Nisza, potworna. I ja bym nie liczył na to, że jeśli część ludzi się obrazi, zaraz na ich miejsce przyjdą inni – nie bardzo jest ich skąd brać.

Podsumowania nie będzie. Bardzo lubiłem tu zaglądać, zaglądam i nadal mam zamiar – ale motywacja już zupełnie inna, niestety.
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
Ostatnio zmieniony przez chrisfox 2011-11-18, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-11-18, 15:57    

O jakie kolory chodzi ? Nic nie zmieniałem a od tygodnia jak nie lepiej nie było mnie w panelu administracyjnym ? Proszę na mnie nie najeżdżać więcej jak się nie ma rozeznania. Nie wchodzę do PA, Criss jeżeli możesz to wejdź do PA i sprawdź w logach czynności co ostatnio było przeze mnie zmieniane i kiedy albo żeby było bardziej wiarygodnie to Darku Ciebie o to poproszę. Informacje na SB o kolorach a dokładnie pytanie zadałeś Arku o 23:15, do tej godziny grałem mecz klanowy w Soldier Of Fortune z drużyną nRg po tym udałem się spać.

[ Dodano: 2011-11-18, 16:40 ]
milesmm napisał/a:
To norma dlatego ja już nie jestem adminem a jak zwrócisz komuś uwagę że jest źle to jeszcze tobie się dostanie :wstyd:

Mariusz napiszę przy wszystkich. Trzy osoby zwracały Ci uwagę na temat przywróconych postów, które usunąłeś, nadal mącisz wodę i jeszcze masz czelność publicznie komuś coś wmówić, miałeś dostęp do wszystkiego, mogłeś sprawdzić cały ruch na forum, kto coś edytować, kto kiedy coś przeniósł niestety nie sprawdziłeś i nie przeanalizowałeś tego tylko od razu japę rozdziabiłeś w dodatku sam zaznaczałeś, że bardzo rzadko przebywałeś na forum bo nie masz czasu więc skąd informacje i przekonanie o tym, że ktoś coś przywrócił ? Arku przestań na mnie wskakiwać. Odnoszę powoli wrażenie, że razem z Mariuszem konspiurujecie przeciwko mnie, żeby wyszło że jestem najgorszy. Chyba naprawdę coś musi być z Tobą nie tak, masz jakąś manie na moim punkcie czy coś, nawet Darek nie ma pojęcia o co Ci chodzi, a jak już on nie wie to naprawdę musi być bardzo źle. Od momentu złożenia przez Was rezygnacji z piastowanych przez Was funkcji zaczęły się ataki z Waszej strony w kierunku administracji. Nie wiem może już pora dla kogoś udać się do lekarza psychologa/psychiatry w kwestii załamania nerwowego albo może wystarczy, przepraszam za wyrażenie, się tylko zbrandzlować, upuścić z jąder i przejdzie napięcie ?
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2011-11-18, 18:46    

Wydawało mi się, że jestem dość często na forum ale chyba przeoczyłem rzekomą zmianę kolorów.
Niestety nie wiem gdzie spojrzeć w PA żeby zobaczyć zmiany :wstyd:
Nie sądzę jednak żeby wygląd forum a w szczególności takie duperele jak kolory użytkowników wymagały zgody wszystkich na forum, a tym bardziej zakładania specjalnego tematu tylko po to żeby zaognić i tak napiętą sytuację.

Post Daroota został usunięty ze względu na wątpliwą wartość merytoryczną.
Uprzedzając dalsze zbędne dyskusje odpowiem, że owszem Mariusza post również powinien zostać usunięty ale jak zwykle Admin dał się wciągnąć w wymianę zdań odbiegającą od tematu.

Pozdrawiam i więcej luzu.
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2011-11-18, 19:59    

Goalkeper napisał/a:
O jakie kolory chodzi ? Nic nie zmieniałem a od tygodnia jak nie lepiej nie było mnie w panelu administracyjnym ?


Mignąłeś mi przez chwilkę na forum, bo pomarańczowego koloru nie da się przeoczyć i wmawiasz innym, że to nie Ty ? Może komuś udostępniłeś swoje hasło ?

Goalkeper napisał/a:

[ Dodano: 2011-11-18, 16:40 ]
milesmm napisał/a:
To norma dlatego ja już nie jestem adminem a jak zwrócisz komuś uwagę że jest źle to jeszcze tobie się dostanie :wstyd:

Mariusz napiszę przy wszystkich. Trzy osoby zwracały Ci uwagę na temat przywróconych postów, które usunąłeś, nadal mącisz wodę i jeszcze masz czelność publicznie komuś coś wmówić, miałeś dostęp do wszystkiego, mogłeś sprawdzić cały ruch na forum, kto coś edytować, kto kiedy coś przeniósł niestety nie sprawdziłeś i nie przeanalizowałeś tego tylko od razu japę rozdziabiłeś w dodatku sam zaznaczałeś, że bardzo rzadko przebywałeś na forum bo nie masz czasu więc skąd informacje i przekonanie o tym, że ktoś coś przywrócił ? Arku przestań na mnie wskakiwać. Odnoszę powoli wrażenie, że razem z Mariuszem konspiurujecie przeciwko mnie, żeby wyszło że jestem najgorszy.


Konspirujemy z Mariuszem i do tego mamy jeszcze całe zastępy "ziobrystów", które chcą Prezesa wysadzić z siodła. Zbyszek, jeżeli pewne sprawy do Ciebie nie docierają, to cóż poradzić ? Znamy wszyscy Mariusza i wiemy, że z palca sobie tego nie wyssał. Teraz wychodzi na to, że i ja mam omamy ?
Mam nieodparte wrażenie, że jesteś osobą, którą jak złapać za rękę, to twierdzi, że to nie jego ręka. Wystarczy tylko przyznać się, że popełniło się błąd, bo każdemu może się zdarzyć, ale wygodniej jest szukać winy u innych i robić z nich idiotów.
Co do upuszczania, to chyba nie mi jest to obecnie potrzebne :P

Goalkeper napisał/a:
Chyba naprawdę coś musi być z Tobą nie tak, masz jakąś manie na moim punkcie czy coś, nawet Darek nie ma pojęcia o co Ci chodzi, a jak już on nie wie to naprawdę musi być bardzo źle. Od momentu złożenia przez Was rezygnacji z piastowanych przez Was funkcji zaczęły się ataki z Waszej strony w kierunku administracji.


Do czasu złożenia przez nas rezygnacji staraliśmy się wytłumaczyć Tobie w dziale Administracyjnym pewne sprawy, ale do Ciebie pewne rzeczy nie docierają i nie dotrą już zapewne. Widocznie mamy zbyt małą siłę przebicia, lub przekazywanie uwag pośrednio nie jest zrozumiałe. Nawet czasami napisanie czegoś wprost nie odnosi efektu, a ja nie jestem Don Kichot i walczyć z wiatrakami nie zamierzam.
Że nie jest dobrze wspominał też Criss, ale jak się nie chce czegoś zobaczyć, to się nie będzie widziało.

Zbyszek, tu nie chodzi o osobę, ale pewne sposoby zachowania i postępowania. Darku, sam temat kolorów nie jest warty bicia piany, bo to Pan Pikuś, chodzi o sposób i formę postępowania.

Na poprzednim forum w podobnych sytuacjach miałem takie samo zdanie i nie chodziło o osobę Goliego, na którego się tamtejsza administracja "zawzięła", a o sposób podchodzenia i traktowania użytkowników.

Jeszcze tylko Kaśka może coś na ten temat powie, jak wróci ?
Specjalnie założyłem ten temat, bo poprzedni został zamknięty. To, że moim zdaniem idiotyczny pomysł ramek został odrzucony, nie oznacza, że problemy, które na forum od pewnego czasu zaczęły narastać tez poszły do śmietnika.

Jeżeli w tym dziale nie możemy swobodnie dyskutować o tym, co dzieje się na forum, bo Regulamin tego zabrania, to zmienić należy opis działu "Uwagi związane z działaniem forum. Chcesz żeby się coś zmieniło, pisz".
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-11-18, 20:22    

Osobiście się przyznaję, że wczoraj nic nie grzebałem z kolorami, tak jak pisałem wcześniej grałem mecz z Soldier Of Fortune 2. Screen daj normalny oryginalny nie jakiś wycinek, ten wygląda jak przerobiony w paincie.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2011-11-18, 20:27    

Tak, przerobiony w paincie - nic już nie mam do dodania, jeżeli tak podchodzisz do sprawy.
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Criss 
Klubowicz
wredny Mod


Safrane ph: II
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: prawie jak INITIALE
Typ pojazdu: B54F
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 371
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-11-18, 20:48    

_________________
من يجرؤ يفوز!
 
 
arek 
Administrator
dozorca ;)


Safrane ph: II
Rocznik: 11/96
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: RXE prawie już RXT, ASB, LPG itp. ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U701
Wiek: 56
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1822
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2011-11-18, 20:56    

Darku, nie o kolory, ale chyba wyszło dzięki temu coś więcej ;) Znam Twoje podejście do forum, a Ty znasz moje. Delikatnie różnimy się, choć sens pozostaje ten sam.
Odpowiadając na pytanie - niech zostanie niebieski :)
_________________
Olewam, lubię te robotę :P
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-11-18, 21:08    

arek napisał/a:
Może komuś udostępniłeś swoje hasło ?

Hasło znały max 4 zaufane osoby, nie wymienię co by nie zostali uprowadzeni :)
Za czwartego posta w tym wątku serdecznie przepraszam, poniosło mnie po przeczytaniu posta Arka i Mariusza. Odebrałem je jako swoisty atak na mnie, osobiście przyznaję raz jeszcze nie było mnie o tej godzinie na forum a tym bardziej w Panelu Administracyjnym. Jeszcze sprawdzę inne informacje, które mogą nam dużo powiedzieć :)
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 1,45 sekundy. Zapytań do SQL: 17