Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa safrana phI BACCARA co o niej myślicie??
Autor Wiadomość
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-04, 21:20    

Z tą wymianą łańcucha rozrządu, to nie do końca tak różowo - łańcuch się wyciąga, ślizgi wycierają, potem trzeba wymieniać. Tyle, że raczej nie strzeli znienacka, jak pasek ;)

Niestety, nie znam ph1 - na zdjęciach, jak dla mnie, nie jest źle - a jak jest w rzeczywistości... A cena rzeczywiście szybko spada, to trochę zastanawia.

I ten przebieg. Gość pisze, że samochód w Polsce od trzech lat i tu użytkowany od okazji, do okazji - ale chyba nie tak całkiem malutko, skoro jednak wymienił amortyzatory. W każdym razie, do Polski dotarł już jako trzynastolatek - i co, pierwszy właściciel przez trzynaście lat zrobił nim np 115 tysięcy? 9 tys. rocznie, to przebieg w stylu mojego teścia, który maluchem jeździł od wiosny do jesieni, przeważnie raz w tygodniu. Wszystko możliwe, ale wierzyć się zanadto nie chce.
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
 
 
troja26 
Klubowicz


Safrane ph: ph1
Rocznik: 1993
Pojemność: 3.0 V6 12v
Wersja wyposażenia: RT z wypasem ;)
Wiek: 42
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 120
Skąd: opolskie
Wysłany: 2011-09-04, 21:32    

Powiem tak co do rozrządu w tych silnikach bez problemu robią 300 tyś. no chyba że ktoś przy tym grzebał. Co do przebiegu to tak jak pisałem skóra na fotelach nie świadczy o tym, moje mają prawie pół miliona i przednie są popękane, ale tylna kanapa wygląda jak ta z ogłoszenia a dodam że tapicerka przeleżała 2 lata w stodole.
_________________

 
 
chrisfox 
Starszy pisarz
nudziarz, spamer


Safrane ph: VelSatis ph II
Rocznik: 2005
Pojemność: 3,5 V6
Wersja wyposażenia: Initiale
Typ pojazdu: BJ0V
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 489
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-05, 08:45    

Tak, wcześniej ten pojazd widziałem. Chyba w lutym, czy marcu - więc obrazki, robione w ciepłej porze roku, powstały zapewne wcześniej ;) Krótko mówiąc: towar w ciągłej sprzedaży - nie wiadomo, od jak dawna. Cena powolutku zbliża się do wartości ;)
_________________
z innej beczki ;)
www.kolejkamarecka.pun.pl
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-09-05, 08:52    

milesmm napisał/a:
W tamtym miesiącu ta szafa stała za 6tys w tym już 500zł

Może próbuje sprzedać jak najszybciej. Osobiście, kiedy sprzedawałem swoją R25 to chciałem za nią 5,5 tysiąca. Może z 3 telefony poszły, chłopaki z forum nie chcieli bo jak wiadomo woleli jechać do France i za 1/3 kasy kupić tam w delikatnie lepszym stanie. Więc auto ostatecznie zostało sprzedane za 3600zł :D Jak się wie, że nie dostanie się za auto tyle co chcemy, bo auto raz, że nie każdemu znane, dwa że już odchodzi do lamusa i będzie ciężko to sprzedać, i w końcu trzy trzeba sprzedać bo kasa potrzebna to warto sprzedać za mniej i się nie zastanawiać co by się później bujać z autem aż samo się nie wykolei. Chyba, że trzymać jeszcze z 20 latek, dopieszczając i czekać na jakiegoś zboczeńca, który kupi dobrze utrzymany zabytek do muzeum :)
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16