Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przełącznik ?
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 09:42    Przełącznik ?

Witam mam takie pytanko bo pod maską mojej Safranki jest jakiś dziwny przełącznik. Mianowicie przełącza sie go kluczykiem na on albo off. Jak otworzy się maskę to jest po stronie pasażera zaraz pod szybą.
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-03-03, 10:24    

W takim razie Twoja renia ma fabryczny alarm, ten na podszybiu jest od wyłączania syreny alarmu, drugi masz jeszcze w schowku i on wyłącza cały alarm.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 18:59    

Hmmm w którym schowku ? Mam w sumie tylko jeden (podłokietnik) bo u pasażera jest airbag wiec nie wiem gdzie szukać wyłączenia całego alearmu
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 21:24    

szukaj pod airbagiem pasażera, u mnie tam właśnie jest, bo schowka nie mam.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-02, 19:38    

witam, mam ten sam problem, wydaje mi sie ze w moim schowku wogole nie ma miejsca na ten kluczyk! obok lampki do czytania jest dioda, nieopodal fabryczne czujniki ruchu a kierunki nie daja znaku po zamknieciu auta, czy ktos mogl przelozyc schowek? czy byly wersje bez? znalazlem przelacznik syrenki, jest w pozycji OFF, gdy go wlacze momentalnie wyje syrenka, wydaje sie byc sprawne, tylko co dalej, jezdzic na wyjacej? czy zgasnie po zamknieciu drzwi centralka? Zdegustowany prosze o pomoc
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Pomógł: 6 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2008-08-02, 21:16    

Schowek jest albo nie, ale przełożyć go nie można Wesoly powinien być nad nogami pasażera pod airbagiem. Zasadniczo występowały dwa rodzaje alarmu fabrycznego. Ten montowany seryjnie w fabryce i ten montowany jako opcja na życzenie klienta. Ty masz ten pierwszy na kluczyk. Kierunki nie mrugają bo alarm jest nieuzbrojony. Jeśli zaraz po przekręceniu klucza wyje syrena może być jakieś zwarcie w instalacji i ktoś go celowo rozbroił Smutny . Proponuję obejrzeć samą syrenę, wbrew temu co twierdzi ASO jest rozbieralna. W syrenie są akumulatorki od jej zasilania może się rozlały
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-03, 11:20    

:zalamany: no to kiepsciutko, na pewno moj alarm jest fabryczny, i na pewno jest, dla czego jednak nie mam tajemniczego wejscia na kluczyk? to mnie zastanawia, sprobuje zerknac glebiej w temat syrenki, dziekuje za pomoc Padam
 
 
mundek28
Użytkownik

Safrane ph: 1
Rocznik: 1996
Pojemność: 2.0
Wersja wyposażenia: i
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Jelonki
Wysłany: 2011-07-10, 13:29    

Witam wszystkich. ja mam też alarm Fabryczny ten przełącznik jest al;e nie mam do niego kluczyka. Czy czymś innym można to przełączyć. i gdzie jest ta syrena przy moim aucie bo jej nie mogie znaleść a miał przód uszkodzony jak go kupiłem i nie wiem może jej nie ma. i jap się odkręca poduszkie pasażera są śrubki pod napisem Airbac. i jeszcze jedno może ktoś wie jaki jest numer łożyska w napinaczu paska alternatora. pozdrawiam
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Pomógł: 19 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-07-10, 15:15    

http://renaultsafrane.eu/...ht=syrena+alarm tutaj masz opisane gdzie jest syrena alarmu.
A tutaj http://renaultsafrane.eu/viewtopic.php?t=53 przeczytasz jak dobrac sie do poduchy.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
mundek28
Użytkownik

Safrane ph: 1
Rocznik: 1996
Pojemność: 2.0
Wersja wyposażenia: i
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Jelonki
Wysłany: 2011-07-10, 16:15    

właśnie nie mogie zdjąć tych ramion wycieraczek są zapieczione poluzowałem nakrętki i dałem WD myśląc że się poluzują ale nic z tego i nie wiem co tam jest wogóle. może ktoś ma sposób na ściągnięcie ich. pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15