Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Sterowanie lusterkami
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-14, 01:33    Sterowanie lusterkami

Witam szanownych forumowiczów. Od poczatku nie działa mi regulacja lusterek jak również ich podgrzewanie. Po zaglądnieciu pod fotel kierowcy okazało sie ze jakiś madry fachowiec poobcinał co niektóre kabelki z kostki która znajduje sie zaraz z przodu fotela(jak się zerknie od spodu) Nie wiem czy jest to jakoś powiazane z ogrzewaniem fotela kierowcy.(też nie grzeje) Może miał już ktoś kiedyś taki problem.? Wdzięczny bym był za jakis schemat elektryczny instalacji pod fotelem. Dwóch elektryków ze Śląska nie wyraziło specjalnej chęci do naprawę tej usterki. A podobno w mojej Szafie opuszcza sie lusterko w czasie cofania. Miło by było jak by to wszystko uruchomic . Pozdrawiam
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-15, 12:27    

Witam

A skad jestes dokladnie? Osobiscie nie mam zadnego schematu ale w miejscowosci Pszów znajduje sie bardzo dobry specjalista od Safranek:

http://www.renaultsafrane...praszam,29.html

Pozdrawiam
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-15, 21:06    

Jestem ze Ślaska , a do Pszowa mam dokładnie 65 km. Nawet ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł aby do gościa podjechać, wiem , że jest bardzo dobrym fachowcem. Dziękuję za radę. Pozdrawiam
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-15, 23:44    

agentdarek1 napisał/a:
A podobno w mojej Szafie opuszcza sie lusterko w czasie cofania.


U mnie tak właśnie jest, z tym tylko że za każdym razem lusterko nie wraca na swoje miejsce (idzie zbyt wysoko) i co jakiś czas muszę je opuszczać na dół. Ale czasem ta funkcja się przydaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10