Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przełącznik zespolony
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 23:52    Przełącznik zespolony

Czym różni się przełącznik (lewy) 13 stykowy od 12 stykowego, za co odpowiedzialny jest ten jeden dodatkowy styk?? Muszę wymienić ten oto przełącznik na nowy, tylko nie wiem na który. Z tego co się można domyślić z opisów przełączników sprzedawanych na pewnej stronie różnią się one "okresem zastosowań". I w tym tkwi problem, bo z mojej Safranki ('93) wyjąłem ten 13 stykowy przeznaczony dla aut "06.98-" Kwasny . Defekt popsutego przełącznika polegał na połamaniu się metalowego bolca od wył/włączania świateł (oraz przetopieniu się prowadnicy, lecz to nie przeszkadzało w działaniu przełącznika i właściwie nie wiem kiedy to się stało). Czy ten dodatkowy styk mógł być odpowiedzialny za przetopienie prowadnicy?? Z góry dzięki za odpowiedź Padam
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-08-25, 01:22    

Nie wiem za co był odpowiedzialny ten 13 styk ale za przetopienie prowadnicy raczej odpowiedzialne były zbyt mocne żarówki w światłach. A jak już prowadnica się stopiła to wtedy próba włączenia świateł skończyła się złamaniem tego metalowego bolca który przesuwa styki...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10