Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
silnik gasnie - pomocy
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-22, 21:56    

Witam zazwyczaj jak jest uwalony przepływomierz po wypięciu go auto chodzi trochę lepiej jeśli tak się dzieje to do wymiany napewno Wesoly Wesoly Wesoly
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 01:22    

Sprawę przypływomierza przerabiałem i to dość intensywnie. Zacząłem go czyścić i upsss.... urwał mi się jeden listek. Silnik w ogóle nie zapalał. Dopiero po zatkaniu kilku rurek od dolotu powietrza i krokowego jakoś zapalił. Zamówiłem na allegro zamiennik i to samo, zupełna klapa, nie pali. Gość mi wysyłał ze 3 egzemplarze i na każdym to samo- wniosek- zamienniki nie współpracują z moim silnikiem. W końcu kupiłem oryginał i samochód dostał potężnego kopa..Pozdr
 
 
ARCHEOLOG 
Forumowicz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Wiek: 46
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 97
Skąd: bd
Wysłany: 2009-01-23, 07:57    

A to ciekawe, bo mamy ten sam silnik i jakoś z moim działa zamiennik Zdziwiony
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 11:04    

Pewnie dlatego, że masz gaz. U mnie nie współpracował w ogóle. Nawet sprzedawca powiedział, że nie z każdym pracuje. W zamienniku jest rezystor który mierzy temperaturę i ilość powietrza, natomiast w oryginale bosha są trzy listki, które za to wszystko odpowiadają. Na szczęście sprzedawca z allegro był w 100% uczciwy i za 3 razem jak nie zadziałał to zwrócił kaskę. Pozdr
 
 
ARCHEOLOG 
Forumowicz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Wiek: 46
Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 97
Skąd: bd
Wysłany: 2009-01-23, 11:32    

Z całym szacunkiem ale "co ma piernik do wiatraka". Co ma z tym wspólnego gaz Zdziwiony .
Co do zamiennika to wygląda i jest zbudowany tak samo jak oryginał - no chyba że jakś samoróbka rzemieślnicza Mruga . Na moim jedynie nie było napisu BOSCH, a reszta łacznie z oznaczeniami produktu jak w oryginale. Jak znajdę stary to strzelę fotki jednego i drugiego dla porównania.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 13:11    

Nom mój też, cała obudowa i wszystko było takie same. Tylko to co najważniejsze czyli środek, wkład, który mierzy wszystkie parametry był inny. Z tego co wiem, nie doszedł jeszcze nikt do tego jak podrobić ten listek, jest to dokładnie gorąca warstwa(platynowa warstwa oporowa) w safrankach.

Zrobiłem fotki mojego oryginalnego przepływomierza(wkład)z jednym ułamanym listkiem:-) (druga fotka).
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 18:22    

Zamienniki jeśli chodzi o przepływomierze są g...no warte nawet jeśli pracują to nie jest to samo co oryginalny Wesoly Wesoly Wesoly
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15