Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
KLIPSY
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 11:41    

tomi napisał/a:
panowie powiedzcie mi czy w tych ASO Reno siedzą debile ? idioci ? złodzieje ?


powiem wam ciekawostke - klipsy tego typu w serwisie bmw sa po kilkadziesiąt groszy ( po zniżce ) - w w koncu to bmw ...

wiec cos tu chyba jest nie tak ?


Dokładnie - ja kupowałem takie spinki w ASO BMW (oczywiście do BMW, co by ktoś nie pomyślał) i płaciłem po 14 gr sztuka. Właśnie trzymam rachunek przed sobą.
Jako ciekawostkę powiem, że był gość na allegro, który handlował takimi spinkami. Pamiętam, że miał do wielu marek, ale za spinki do BMW wtedy zakrzyczał 30 gr/ szt, więc 100 % przebitki.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 11:48    

Ja ostatnio troche sie zalamalem. Przejezdzalem w Katowicach obok salonu Renault wiec postanowilem wstapic zapytac sie o te spinki do uszczelki w masce. Niestety dowiedzialem sie ze osobno nie da sie ich kupic, dostepne sa tylko w komplecie z uszczelkami. W sumie sa tam trzy uszczelki i wszystkie razem kosztuja w ASO 220zl.
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak poszukac jakies innej pasujacej spinki ale nie wiem jak sie do tego zabrac. Musialbym chyba kupic po kilka sztuk z kazdego rodzaju i probowac czy bedzie ok.

Pozdrawiam
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 11:53    

wyjnij spinke i podjedz do ASO bmw - bmw ma wiele rodzajaw spinek i powinni Ci cos dobrać - kupisz na sztuki i zaplacisz grosze .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15