Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Safrane Klub Polska Strona Główna
Safrane Klub Polska - Warunki Rejestracji

Regulamin forum dyskusyjnego

1. Forum dostępne jest bezpłatnie.
2. Zanim coś napiszesz zapoznaj się z zasadami poprawnego pisania w internecie
3. Przeczytaj co napisałeś i sprawdź pod względem ortograficznym oraz stylistycznym
4. Zgadzasz, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie Administratora, Moderatorów czy Webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Z racji wyłączenia możliwość edycji i kasowania postów przez autorów prosimy o kontaktowanie się z administracją przez PW podając nową treść posta i jego link, treść zostanie przez administrację zmieniona w możliwie jak najszybszym czasie.
5. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono się do ciebie.
Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to, przez PW (Prywatna Wiadomość), jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania początkującego użytkownika.
W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, a szczególnie robienie tego na forum publicznym. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać się zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać się obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione. Jeżeli nikt nie odpowiedział na twój post, to nie pisz kolejnego z ponagleniem. Być może nie znane jest użytkownikom rozwiązanie problemu, bądź nie wszyscy jeszcze zapoznali się z nim. Nie każdy spędza cały czas przed komputerem, gdyż mamy też inne zajęcia. Z pewnością jednak postaramy się w miarę możliwości pomóc.
6. Na forum istnieje zakaz zamieszczania materiałów o treści erotycznej lub pornograficznej oraz linków do nich. Wszelakich materiałów chronionych prawem autorskim a także jakakolwiek publikacja wyżej podanych rzeczy na otwartym forum oraz stron z zawartością rasistowską, propagujących przemoc, agresję lub w jakikolwiek dyskryminującą ludzi innych narodowości, religii itp.
7. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.
8. Przyjmujesz do wiadomości, że Webmaster, Administrator i Moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku jeśli łamie on którykolwiek punkt regulaminu.
9. Zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych.
10. Przed założeniem tematu sprawdź, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka na forum - opcja "Szukaj"). Zajrzyj również do działu "Instrukcje obsługi" gdzie gromadzimy gotowe rozwiązania najczęściej występujących problemów.
11.Tematy należy zakładać w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w złych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez Administratora lub Moderatora.
12. Wszystkie pytania, zażalenia, sugestie oraz słowa krytyki związane z regulaminem oraz z edycją lub usuwaniem postów prosimy kierować do Moderatorów lub Administratorów wyłącznie przez PW (Prywatna Wiadomość) lub e-mail. Posty typu, "Kto zamknął mój post?", "Kto wyedytował lub skasował moją wypowiedź i dlaczego?" na publicznym forum są zabronione.
13. Uwagi i zażalenia na temat działania i decyzji Moderatorów można zgłaszać do danego Moderatora za pośrednictwem PW lub e-mail. Zgłaszanie za pośrednictwem Forum nie jest dozwolone, zaś takie zgłoszenie nie będzie rozpatrywane. Moderator jest zobligowany do udzielenia odpowiedzi wraz z uzasadnieniem (decyzja Moderatora). Odpowiedź przesyłana będzie w taki sposób, w jaki przesłano zgłoszenie (czyli: e-mail lub PW).
14. Po otrzymaniu odpowiedzi (decyzji) Moderatora Użytkownik ma prawo do złożenia odwołania od decyzji Moderatora do Administratora Forum. Odwołanie może być złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej lub PW. Zgłaszanie odwołania za pośrednictwem Forum nie jest dozwolone, zaś takie zgłoszenie nie będzie rozpatrywane.
15. Administrator jest zobligowany do udzielenia odpowiedzi na odwołanie Użytkownika wraz z uzasadnieniem (decyzja Administratora).
16. Odpowiedź Administratora na odwołanie od decyzji Moderatora kończy postępowanie.
17. Administracja nie jest nieomylna, więc prosimy o wyrozumiałość w postrzeganiu jej poczynań. Gdyby jednak doszło do nadużyć to każdy użytkownik ma prawo zaprotestować. W tym celu prosimy korzystać z "Prywatnych Wiadomości" i informować administrację o ewentualnym łamaniu regulaminu i zasad ogólnie pojętej kultury zarówno przez zwykłych użytkowników jak i przez nią samą.
18. Kary za złamanie Regulaminu mogą obejmować usunięcie wypowiedzi lub wątku, w którym dany użytkownik narusza Regulamin aż do całkowitego zakazu wstępu użytkownika na Forum.
19. Korzystanie z Forum jest równoznaczne z akceptacją przez danego Użytkownika treści niniejszego Regulaminu wraz z zobowiązaniem się tego Użytkownika do przestrzegania niniejszego Regulaminu.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Regulamin jest własnością strony www.renaultsafrane.eu i zabrania się jego kopiowania zarówno w części jak i w całości.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11