Safrane Klub Polska

Tuning - Co zrobić z tymi alusami ?

spodek-13 - 2014-09-12, 14:53
Temat postu: Co zrobić z tymi alusami ?
Witam poprzedni właściciel pomalował w safrance alusy srebrzanką , mi sie za bardzo one nie podobają ale na inne na razie nie mam kasy , więc lepiej je pomalować na czarny mat lub połysk czy może wypolerować jak myślicie ?
zdj niżej takie mam tylko na 5 śrub

Jacek957 - 2014-09-12, 20:42

Po prostu odnowić,piaskowanie,lakierowanie i jak nowe :)
Śpioch - 2014-09-13, 15:44

Tylko nie czarny mat!! :orany: Zrób jak Jacek pisze!!
spodek-13 - 2014-09-13, 20:42

Czyli radzicie odnowić więc biorę się do pracy mam nadzieję ze wyjdzie dobrze;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group