| |
Safrane Klub Polska
|
 |
Tuning - Co zrobić z tymi alusami ?
spodek-13 - 2014-09-12, 14:53 Temat postu: Co zrobić z tymi alusami ? Witam poprzedni właściciel pomalował w safrance alusy srebrzanką , mi sie za bardzo one nie podobają ale na inne na razie nie mam kasy , więc lepiej je pomalować na czarny mat lub połysk czy może wypolerować jak myślicie ?
zdj niżej takie mam tylko na 5 śrub
Jacek957 - 2014-09-12, 20:42
Po prostu odnowić,piaskowanie,lakierowanie i jak nowe
Śpioch - 2014-09-13, 15:44
Tylko nie czarny mat!! Zrób jak Jacek pisze!!
spodek-13 - 2014-09-13, 20:42
Czyli radzicie odnowić więc biorę się do pracy mam nadzieję ze wyjdzie dobrze;)
|
|